Wysokie skarpety są wygodnym dodatkiem na zimę. Po prostu chcę zdecydować, które modele są uważane za wysokie. Wiadomo, że wysokość skarpety jest mierzona od kostki. Tak więc modele do wybrzuszenia kości są uważane za sportowe lub zaniżone. Skarpetki damskie, które pokrywają kość boczną co najmniej dwa centymetry, należą do wysokich stylów. Również wysokość palca może różnić się od kostki do praktycznie uda. Możliwe, że ktoś jest teraz zaskoczony, że długie skarpetki są wyższe niż kolano, a nawet zanim zostanie zupełnie inaczej nazwany. Ale chcę zauważyć, że wszelkie akcesoria wykonane z naturalnego materiału lub przędzy należą do kategorii skarpet.

Najpopularniejsze modele to wysokie skarpety do łydek . To akcesorium jest obecnie najbardziej praktyczne i idealnie pasuje do wizerunku w spodniach, dżinsach, legginsach i innych spodniach.

wysokie skarpetki damskie1wysokie skarpetki damskie2wysokie skarpetki damskie3

Ostatnio modne kobiety coraz częściej zaczęły preferować skarpetki z wysokim stanem . Szczególnie takie modele stają się istotne w okresie mrozu i zimna. W okresie międzysezonowym wysokie kolana idealnie pasują do wizerunku spódnicy i butów. W ten sposób dodasz dodatkową izolację nóg, nosząc akcesorium na rajstopach.

wysokie skarpetki damskie4wysokie skarpetki damskie5wysokie skarpetki damskie6

Długie skarpetki powyżej kolan

Trend ostatnich sezonów stał się skarpetkami powyżej kolana . Takie modele stają się istotne od połowy jesieni i są popularne do połowy wiosny. W okresie międzysezonowym kobiety mody noszą akcesoria powyżej kolan zamknięte buty i szorty, trampki i spódnice, mokasyny, botki. W zimnym sezonie te skarpety są dodatkową warstwą pod wysokie buty lub buty typu jackboots.

wysokie skarpetki damskie7wysokie skarpetki damskie8wysokie skarpetki damskie9

Ze względu na popularność długich skarpet powyżej kolan, projektanci zaczęli zwracać uwagę modeli fashionistas o ciekawym nietypowym wzornictwie i wystroju . Najbardziej popularne są ażurowe akcesoria wykonane z wełny, bawełny lub moheru. Piękne dzianinowe wzory dopełnią obraz oryginalności i delikatności. Jako ozdoba, projektanci mody dodają pompony, kokardy i koronkową obwódkę.

wysokie skarpetki damskie10wysokie skarpetki damskie11wysokie skarpetki damskie12

Jakie są długie skarpetki nad kolanem?

Widząc modny dodatek, niewątpliwie każda kobieta mody będzie chciała zapełnić swój arsenał takimi modelami. Ale te wyszukiwania nie były trudne, konieczne jest wiedzieć, jak długo nazywa się skarpetki powyżej kolana. W rzeczywistości to akcesorium nie ma określonej nazwy. Ktoś nazywa je wełnianymi lub bawełnianymi pończochami, ktoś wysoko gra w golfa. Ale najczęstszą nazwą są ciepłe skarpety na buty.

skarpety damskie wysokie13wysokie skarpetki damskie14wysokie skarpetki damskie15
wysokie skarpetki damskie16wysokie skarpetki damskie17wysokie skarpetki damskie18
wysokie skarpetki damskie19wysokie skarpetki damskie20wysokie skarpetki damskie21