Jeśli udana ceremonia ślubna i luksusowy stół dla gości są ważne dla rodziców (aby nie stracić twarzy), o wiele ważniejsze jest dla nowożeńców decydowanie o miejscu miodowego miesiąca. Teraz jest tak wiele krajów i miejsc, w których można przejść do kredowego miesiąca, że ​​nie jest to od razu ustalone. W każdym biurze podróży oferowane są dziesiątki opcji, ale najpierw musisz skonsultować się z ukochaną osobą, jaki rodzaj odpoczynku jest dla niego odpowiedni. Różne kraje na miesiąc miodowy pozostawiają całkowicie wyjątkowe wspomnienia i emocje.

Pomysły na miesiąc miodowy

Co wolisz: spokojny i spokojny wypoczynek, wycieczki i stałe wrażenia, a może po prostu chcesz wygrzewać się na słonecznym wybrzeżu? Kiedy zdecydujesz, jaki rytm chcesz zaznaczyć najważniejszym krokiem w swoim życiu, zacznij wybierać najlepsze miejsca na miesiąc miodowy. Powiemy Ci kilka pomysłów:

  • Intensywne i dociekliwe zwiedzanie Europy jest odpowiednie - jest to zmiana miast i krajobrazów, ciągłe wrażenia i wycieczki. Najlepsze miejsca na taki miesiąc miodowy to miasta Włoch. Co może być ciekawsze niż wędrować po starożytnych ulicach Rzymu? Romantyczne wycieczki po europejskich miastach - świetna opcja dla młodych i aktywnych ludzi. Bardzo dobrym rozwiązaniem na żywe wrażenia jest Riwiera Adriatycka z licznymi plażami i klubami. A jeśli chcesz romantyczne i delikatne chwile, odwiedź Wenecję lub Florencję.
  • Jeśli dusza prosi o romans, to masz bezpośrednią drogę do Francji. Luwr i Wieża Eiffla, Pola Elizejskie i Katedra Najświętszej Marii Panny w Paryżu - jeśli wszystko, co widzieliście na zdjęciach, wystarczy, abyście to wszystko rozważyli na własne oczy. Nie mniej romantyczny może być dla ciebie Praga z brukowanymi uliczkami i słynnymi czerwonymi dachami. Atmosfera życzliwości i uśmiechów ludzi nie pozostawi obojętnych.
  • Wakacje nad morzem związane są przede wszystkim z Turcją. Prawie wszystkie hotele działają w trybie "all inclusive". Wystarczy wybrać wysokiej jakości biuro podróży, a będziesz mieć gwarancję udanych wakacji. Wiele rozrywkowych programów, siłownie i sauny, łaźnie tureckie. Jeśli po prostu wygrzewać się w słońcu wydaje Ci się nudne, zawsze możesz spróbować nurkować, jeździć na jachcie. Nie myśl, że w Turcji możesz tylko rozluźnić ciało. Jest wiele miejsc, w których możesz ugasić pragnienie piękna. Ogromną liczbę zabytków i ciekawych miejsc można oglądać na wycieczkach w tym kraju.
  • Jeśli chcesz uciec od zgiełku i cieszyć się tylko sobą, najbardziej udanymi miejscami, gdzie możesz spędzić zaciszny miesiąc miodowy - "rajskie" wyspy. Białe plaże i egzotyczna przyroda to Seszele, Malediwy, Hawaje i inne wyspy miłości i rajskich przyjemności.
  • Na królewskie wakacje możesz wybrać Dubaj. Z powodzeniem łączy serwis europejski z egzotycznym wschodem. To jest kraj лучшие места для медового месяца pustynie i szejkowie. Nie myśl, że możesz wydawać pieniądze tylko na oszałamiające zakupy lub na luksusowe hotele. Na przykład Oman jest doskonałym miejscem na spędzenie miesiąca miodowego. Piękne krajobrazy zachwycą widok, a bogate dziedzictwo historyczne zaskoczy. Szczególnie dobrze jest odwiedzać te miejsca w okresie jesiennym lub wiosennym.
  • Być może najbardziej niezapomniane wrażenia zostaną zaprezentowane przez Nową Zelandię lub RPA. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, gdzie spędzisz miesiąc miodowy, ale chcesz mieć wesołe i pogodne wakacje, Południowa Afryka z pewnością Ci odpowiada. Egzotyczne safari nie pozostawi nikogo obojętnym, miejsca są bardzo piękne i kolorowe. Ale Nowa Zelandia to idealne miejsce, w którym można spędzić wakacje z miodem o każdej porze roku. Ten kraj jest zawsze przyjazny i gotowy, aby zrobić wrażenie na tobie. Najbardziej "zielone" miejsce na planecie, czyste lustro jezior, imponujące górskie krajobrazy, czyste plaże - to wszystko czeka na Ciebie tutaj.