Niedawno wydawało się, że sporo czasu pozostało do jesieni, a teraz zbliża się coraz szybciej, można powiedzieć, wkraczając na piętach lata. Teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak zaktualizować garderobę na nowy sezon, ponieważ prawdopodobnie już "był głodny", a każda kobieta, oczywiście, musi iść na zakupy w poszukiwaniu interesujących rzeczy na jesień. Ale zanim przejdziesz do nowych rzeczy, musisz dot w I, dowiedzieć się, co będzie w tym trend. Spójrzmy więc na wszystkie szczegóły tego, co będzie modne jesienią 2014 roku, aby wiedzieć, co rzeczy powinny pojawić się w Twojej garderobie po wycieczce na zakupy.

Modne ubrania na jesień 2014

Rozmowę rozpoczynamy od ubrania, ponieważ zazwyczaj od niej zaczyna się uzupełnianie garderoby, a następnie dobierane są buty, które pasują do ogólnego stylu wybranych rzeczy.

Modna odzież wierzchnia z jesieni 2014 roku to niewątpliwie długi płaszcz aż po kolano, a także bombowce - kurtki sportowe, które kiedyś dominowały wyłącznie w sportowej formie (szczególnie w Ameryce), a teraz podbiły wybiegi. Płaszcze to kaszmir, tweed, wełna, a także futro. Niezwykle popularne są płaszcze w klatce, a klatka może być bardzo różna - przypominając wszystkim słynne torby w kratkę, obrusy czy koszule. Ale futra są najbardziej popularne jasne. Przyciągają uwagę, a zatem tylko pewny siebie do dziewczyn.

W tym roku popularne są również swetry i stroje do spodni. Pierwszy może być najbardziej zróżnicowany - gruby, cienki, z wzorami i bez ... w ogóle, na każdy gust. O mnie kombinezony do spodni Zasadniczo można powiedzieć to samo, choć wśród nich dominuje klasyczny styl ścisły, który jest jednym z trendów mody jesienią 2014 roku.

Ponadto sukienki wykonane z lekkich tkanin są niezwykle popularne w tym sezonie. Wydaje się, że do jesieni wszyscy powinni się rozgrzać, ale projektanci postanowili zrobić coś odwrotnego. Dlatego w ich kolekcjach pojawiło się sporo sukienek z lekkich, latających tkanin, które choć całkowicie nieprzejrzyste, nadal będą w nich chłodne, dlatego jeśli zdecydujesz się kupić taką sukienkę dla siebie, nie zapomnij o ciepłym płaszczu również dla niego.

co będzie modne jesienią 2014 roku 1co będzie modne jesienią 2014 roku 2co będzie modne jesienią 2014 roku 3
co będzie modne jesienią 2014 roku 4co będzie modne jesienią 2014 roku 5co będzie modne jesienią 2014 roku 6

Modne buty na jesień 2014

Jeśli mówimy o butach, jednym z głównych pisków mody są buty, a przynajmniej wysokie buty. Mogą być w jasnych kolorach, zarówno w kolorze czarnym, jak i białym lub srebrnym. W pewien sposób jako buty z szerokim topem i wąskie. Najpopularniejszymi "dekoracjami" tego sezonu są nity, ciernie, cekiny, sznurowanie. Również jeden z najmodniejszych zdjęć jesieni 2014 roku styl wojskowy w ubraniach, uzupełnione Kozackie kozaki .

Buty i buty w modzie bardzo różne i bardzo różne odcienie. Błyszczące buty są bardzo popularne, podobnie jak obcasy platformowe, klinowe i fazowane. Ponadto jednym z najmodniejszych trendów w butach damskich jesienią 2014 roku jest czarno-biały. Na przykład shashechki, paski lub białe buty z czarną gumką i tak dalej.

co będzie modne jesienią 2014 roku 7co będzie modne jesienią 2014 roku 8co będzie modne jesienią 2014 roku 9
co będzie modne jesienią 2014 roku 10co będzie modne jesienią 2014 roku 11co będzie modne jesienią 2014 roku 12

Modne kolory jesieni 2014

I wreszcie, zwróćmy uwagę na to, jakie kolory są obecnie najbardziej popularne.

Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że w tym roku projektanci nie ograniczają nas szczególnie kolorami, więc prawie wszystkie z nich są mniej lub bardziej modne. Szczególnie zauważalne było to w lecie, kiedy moda przywitała prawie wszystkie odcienie istniejące w przyrodzie, dając zaledwie kilka uwagi. Jesienią sytuacja się nie zmieniła, ale projektanci mają jeszcze więcej "ulubionych".

Jednym z najmodniejszych kolorów jesiennych ubrań 2014 jest czerwony. Jak mówią, czerwień stała się naszą nową czernią. Ponadto projektanci przywiązują większą wagę do ciemnoniebieskich i zielonych odcieni. Również w modzie pozostają pastelowe kolory, szczególnie odcienie lawendy, popiołu i różu. Nawet projektanci zwracali uwagę na "jesienne" kolory - brązowy, beżowy, czerwony.

co będzie modne jesienią 2014 roku 13co będzie modne jesienią 2014 roku 14co będzie modne jesienią 2014 roku 15
co będzie modne jesienią 2014 roku 16co będzie modne jesienią 2014 roku 17co będzie modne jesienią 2014 r. 18

Więc dowiedzieliśmy się, co jest modne do noszenia jesienią 2014 roku, a dla większego wrażenia wizualnego, sprawdź zdjęcia w galerii poniżej, po czym można już z ufnością wybierać butiki z modą.

co będzie modne jesienią 2014 r. 19co będzie modne jesienią 2014 roku 20co będzie modne jesienią 2014 roku 21
co będzie modne jesienią 2014 roku 22co będzie modne jesienią 2014 roku 23co będzie modne jesienią 2014 roku 24
co będzie modne jesienią 2014 roku 25co będzie modne jesienią 2014 roku 26co będzie modne jesienią 2014 roku 27