Trendy mody wiosna-lato 2014 - to dominacja jasnych kolorów i dużo uwagi na akcesoria. Najpopularniejsze kolory sezonu wiosna-lato 2014 to kolory niebieski, beżowy i biały. Ulubione są niebieskie, białe i piaskowe. Trendem mody 2014 będzie połączenie kilku odcieni tego samego koloru na jednym zdjęciu na raz, na przykład od jasnoniebieskiego do ciemnego turkusu. Popularnym trendem w 2014 roku będzie również połączenie trzech lub więcej kolorów w jednym druku. Grochy, kolorowe kolaże, obrazy krajobrazów i zwierząt, a także abstrakcyjne wzory i motywy "kalejdoskopowe" stały się ulubionymi wśród modnych nadruków.

Modne sukienki

Trendem wiosenno-letniego sezonu 2014 będzie romantyczna sukienka o lakonicznym kroju z kwiatowym nadrukiem. Bardzo aktualnymi modelami sukienek w ciepłym sezonie będą również sukienki, szlafroki i sukienki na paskach, które niektórzy projektanci oferują do opuszczenia jednym ramieniem.

Jednym z trendów wiosny i lata 2014 jest połączenie minimalistycznego nowoczesnego kroju z Styl lat 50 yo Na przykład skórzane elementy w połączeniu z baską lub paskami na sukience, tworzą silny, a jednocześnie kobiecy wizerunek.

Kobiecy i seksowny wizerunek daje półprzezroczyste wstawki, a także obcisłe sylwetki.

Modne buty i akcesoria

Moda na wiosnę i lato 2014 to płaskie buty. Również wśród popularnych modeli butów należy zwrócić uwagę na sandały i botki z otwartym palcem lub piętą.

Trend lata 2014 to mała torebka sprzęgłowa. Sprzęgła zdobione są zwierzęcymi nadrukami lub mnóstwem elementów dekoracyjnych. Wielkie torby siatkowe nie mają znaczenia w żadnej formie.

Jedną z innowacji przyszłego ciepłego sezonu może być jedwabny szal zawiązany na głowie, z nadrukiem w postaci haftu lub nadruku zwierzęcego. Wiosną będą odpowiednie kapelusze z szerokim rondem z filcu, a także czapki w postaci kasku i czapki baseballowej.

Jeśli chodzi o akcesoria, proponujemy srebrną biżuterię na szyi - małe wisiorki lub naszyjniki, a także medaliony z emaliowanymi wstawkami, a jednocześnie - masywne naszyjniki przedstawiające zwierzęta. Bransoletki z tkactwem również będą bardzo popularne. Obfitość dużych dżetów na ubraniach również jest mile widziana.

Krótko mówiąc, skorzystaj z naszej porady, a w przyszłym ciepłym sezonie Twój wizerunek będzie kobiecy, elegancki i jasny.

Trendy 2014 1Trendy w 2014 r. 2Trendy w 2014 r. 3
Trendy 2014 4Trendy w 2014 r. 5Trendy na 2014 r. 6
Trendy 2014 7Trendy 2014 8Trendy w 2014 r. 9