Na pytanie "Czy czerwona pomadka jest dobra dla każdego?" Można zdecydowanie odpowiedzieć: tak, szminka tego koloru pasuje do każdej kobiety. Ale konieczne jest prawidłowe określenie jego odcienia, ponieważ to zależy od tego, czy czerwona szminka będzie ci pasować czy nie. Ponadto nie mniej ważny jest właściwy makijaż z tak jasnym akcentem i ubraniem. Przyjrzyjmy się bliżej, kto trafia na czerwoną szminkę i jak prawidłowo ją zbić na obrazie.

Kim jest czerwona szminka?

Brunetki. Jeśli masz ciemne włosy i ciemną lub białą skórę, idealnym wyborem są jasne i soczyste lub ciemne odcienie czerwieni. Na przykład klasyczny jasny czerwony, krwawy, bordowy, fuksja, ciemny róż, śliwka, malina. Za pomocą tych odcieni możesz stworzyć obraz seksualności wampirzyca która nigdy nie traci popularności.

Blondes. Wielu się martwi, czy blondynki mają czerwoną szminkę? Ale nie ma powodu do niepokoju, ponieważ właściciele blond włosów, takie szminki to nie mniej niż brunetki. Dla blondynki, szminka jasnoczerwonych, jak i brzoskwiniowych, czerwono-różowych, koralowych odcieni będzie również dobra.

Brązowowłosy. Dziewczyny o jasnobrązowych włosach są szczęśliwsze od innych, ponieważ nadają się bez wyjątku w odcieniach czerwonej szminki. Oczywiście, każda kobieta musi wybrać szminkę, która najlepiej stanowi jej imprezę.

Brązowe włosy. Jeśli jesteś brązowowłosy i jesteś właścicielem jasnej skóry, przestań koncentrować się na szmince w odcieniach miedzi lub koralowców. A jeśli masz ciemniejszą, śniadą skórę, to doskonałym wyborem będzie karmazynowo-czerwony kolor. Poza tym karmelowo-czerwona lub brązowo-czerwona szminka, która jest mniej jasna, ale nie mniej ekspresyjna, jest idealna dla brunetów.

Rudzielce Czerwona szminka o dowolnym odcieniu jest idealna dla dziewcząt takich jak rudowłosa. Tylko tutaj, aby wybrać "twój" kolor jest konieczny z wielką starannością. Najlepsze opcje "pocałowanego przez ogień" - koralowa, jasnoczerwona, szkarłatna i bordowa szminka.

I na koniec, każda dziewczyna powinna pamiętać, że nie możesz rozjaśnić oczu, jeśli używasz czerwonej szminki. Lub po prostu odcień rzęs z tuszem do rzęs lub wykonać prosty i dyskretny makijaż.

kto idzie do czerwonej szminki 1kogo obchodzi czerwona szminka 2kogo obchodzi czerwona szminka 3
kto idzie do czerwonej szminki 4kto idzie do czerwonej szminki 5kto idzie do czerwonej szminki 6
kto idzie do czerwonej szminki 7kto idzie do czerwonej szminki 8kto idzie na czerwoną szminkę 9