Prawdopodobnie ludzkość nigdy nie podejmie ogólnej decyzji, jakie powinny być idealne parametry kobiecej sylwetki - każdy ma inny gust i modę, która dyktuje trendy, zmienia się przez lata. Istnieje jednak pewna postać kobieca, uznawana przez wszystkich za idealną.

Idealne parametry postaci dziewczyny

Dążąc do ideału, często mamy na myśli formułę 90-60-90, ale żadna konstrukcja nie pozwoli na osiągnięcie takich parametrów, i nie wszyscy mężczyźni uznają te figury za idealną figurę kobiety. W rzeczywistości ideał kobieca postać Przede wszystkim powinna być harmonijna - wspaniała pierś powinna harmonizować z wybitnymi biodrami, długimi nogami - z wąską talią.

Oczywiście ma to ogromne znaczenie nie tylko dla rodzaju postaci złożonej przez naturę, ale także dla formy. Bujne dziewczyny z natury wyglądają niesamowicie uroczo z obcisłymi nogami i płaskim sportowym brzuchem, dlatego, jak widać, parametry idealnej figury mogą być zupełnie inne, ważne jest, jak ostrożnie kobieta patrzy na siebie.

Idealne figury kobiet w kategoriach mężczyzn

  1. Rysunek klepsydry. Liczba ta idzie do bardzo niewielu, ale najbardziej pilnie dąży do takiego standardu. Taka idealna postać kobieca ma następujące proporcje: cienka, wyrazista talia, płaski, podciągnięty brzuch, ramiona i biodra o tej samej szerokości, obwód bioder i klatki piersiowej są mniej więcej takie same. Najjaśniejsi właściciele takich idealnych parametrów kobiecej postaci mogą nazywać się Marilyn Monroe, Sophia Loren, Monica Bellucci.
  2. Idealna kobieca figurka1Idealna kobieta figure2Idealna kobieca figura3
  3. Wiele osób uzna idealny typ kobiecej figury za "gruszkę", co oznacza wyraźną talię, szerokie wydatne biodra i średniej wielkości piersi. Kobiety z tym typem postaci są często niskiego wzrostu, są szczupłe, zgrabne i bardzo atrakcyjne. Przedstawicielami postaci "gruszki" są Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Shakira.
  4. Idealna kobieta figure4Idealna kobieta5Idealna kobieca figurka6
  5. Ale postać kobieca typu "banana" rzadko jest uważana za idealną, choć ma bezdyskusyjną przewagę - jest długimi smukłymi nogami. Przy odpowiednim ubraniu kobieta z taką postacią będzie wyglądała niezwykle pięknie i atrakcyjnie - wystarczy spojrzeć na przykład Mili Jovovich, Kira Knightley, Julia Roberts.
  6. Doskonała kobieca figurka7Idealna kobieta figure8Idealna kobieca figurka9
  7. Innym rodzajem postaci, która jest uważana za bardzo modną, ​​jest typ marchwi z szeroką linią ramion, mocnymi muskularnymi ramionami i wąskimi biodrami. Ta liczba ma wielu sportowców, najlepszych modeli i celebrytów, takich jak Angelina Jolie, Peris Hilton, Demi Moore.
  8. Idealna kobieca figura10Idealna kobieca figura11Doskonała kobieca figura12

Sekret idealnej figury

Możesz nazwać jedyną prawdziwą tajemnicę idealnej figury - jest to forma fizyczna. Poćwicz na siłowni, podnieś indywidualne ćwiczenia z naciskiem na różne części ciała, a przy naturalnych parametrach będziesz piękna, szczupła, idealna!