Wybór sukni ślubnej jest prawdopodobnie największym i najbardziej czasochłonnym zadaniem. Chociaż wynik jest tego wart! Ale po długo oczekiwanej uroczystości, wiele narzeczonych ma pytanie: co zrobić z suknią ślubną? Gdzie go zastosować?

Kilka zaleceń dotyczących przyszłości sukni ślubnej

Jeśli należysz do dziewcząt, które nie chcą wziąć ślubnej sukni do wynajęcia w salonie, a tylko kupić nową, to te wskazówki są dla Ciebie. W końcu naprawdę nie chcę, żeby po prostu wisiał w szafie i jednocześnie zajmował większość.

  1. Relikwia rodzinna. Możesz posprzątać suknię ślubną lub samodzielnie ją ułożyć i przechowywać dla przyszłego pokolenia. Jeśli masz córkę, możesz bezpiecznie dać jej tę sukienkę jako pamiątkę rodzinną. Zwłaszcza, że ​​ta opcja staje się coraz bardziej popularna. Ponadto zawsze możesz go nosić i pamiętać o najszczęśliwszych chwilach swojego życia.
  2. Prezent. Możesz przedstawić takie prezent ślubny przyjaciel lub komplet nieznajomych. Ten akt jest bardzo szlachetny i przyniesie Tobie i ludziom wiele pozytywnych emocji.
  3. Do sprzedania. Jeśli chcesz sprzedać sukienkę z palami, najlepiej zrobić to zaraz po ślubie. Wtedy nie wpłynie to zbytnio na cenę. Chociaż musisz być przygotowany, że cena, po której zakupiłeś suknię ślubną, może znacznie różnić się od pieniędzy otrzymanych po uroczystości. Wiele osób bezpośrednio przy zakupie sukienek zgadza się z salonami weselnymi na temat ich dalszej realizacji. Wszystko to jest negocjowane indywidualnie. Możesz również umieszczać reklamy na stronach weselnych lub w gazetach.
  4. Zrób sesję zdjęciową. Robi się wielu nowożeńców sesje zdjęciowe ślubne nie tylko w dniu uroczystości, ale także po. Dlatego jeśli Twoje plany obejmują podróż poślubną, koniecznie weź ze sobą sukienkę. W końcu, jak cudownie panna młoda będzie wyglądać na tle palm i piaszczystych plaż, na koniu lub na spadochronie.
  5. Aby zmienić. Jeśli plany nie obejmują przechowywania sukni ślubnej dla swoich spadkobierców, zawsze możesz ją przerobić. Możesz na przykład zrobić strój dla swojej małej księżniczki lub uszyć niesamowicie piękny i luksusowy strój do chrztu.
  6. Odśwież. Możesz także pomalować suknię ślubną w innym kolorze. Jedyną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę na tkaninę. W końcu najczęściej sukienka jest wykonana z różnych materiałów. Chociaż nawet ta funkcja może grać w ręce. Rzeczywiście, nierówny kolor sukienki wygląda bardzo oryginalnie i pięknie.
Pożegnanie sukni ślubnej

W ostatnich latach tradycja rozstania z sukienką ślubną, która przyleciała do nas z Niemiec, Ameryki i Australii, stała się bardzo popularna. Jeśli nie chcesz przechowywać sukienki lub przerabiać jej, możesz ją "zabić". Z tego powodu nowy styl sesji ślubnej - Trash the dress. Przetłumaczone z angielskiego oznacza - zmień sukienkę w śmieci. Styl pojawił się około 10 lat temu, dzięki jednemu fotografowi znudzonemu robieniem monotonnych zdjęć ślubnych. W tym samym czasie całkowicie zniszczyć suknię nie jest konieczne, wystarczy tylko go zabrudzić. Możesz ozdobić suknię ślubną kolorami, pływać w rzece, leżeć na podłodze opuszczonego budynku lub iść do fabryki. To tło jest dość niezwykłe, aby stworzyć rodzinne zdjęcie ślubne i dlatego jest interesujące. Jest wiele miejsc na oryginalne sesje zdjęciowe, najważniejsze jest kreatywnie podejście do tego problemu. Uwierz mi, przypływ emocji, które można uzyskać podczas takiej sesji zdjęciowej, jest po prostu ogromny. Takie wyrafinowane zastraszanie, które uchwycone jest przez obiektyw aparatu, przypomni Ci najfajniejsze i najbardziej oryginalne wydarzenie w twoim życiu.

suknia ślubna 1suknia ślubna 2suknia ślubna 3
suknia ślubna 4suknia ślubna 5suknia ślubna 6
suknia ślubna 7suknia ślubna 8suknia ślubna 9