Sprawiedliwa płeć może się cieszyć: muszka znów znajduje się na szczycie bezprecedensowej popularności. Można go kupić w formie łuku z gumką i regularnego krawata, który powinien być umiejętnie związany, nadając mu wygląd motyla.

Należy zauważyć, że ta część obrazu pojawiła się całkiem niedawno w świecie kobiecej mody. Mężczyźni noszą więc muszkę głównie w dwóch przypadkach: albo na uroczystości, albo jako atrybut munduru. Panie mogą nosić ją w romantycznych ubraniach, garnitury biznesowe codzienne koszule. Ogólnie biorąc ze wszystkimi. Najważniejsze, aby pamiętać o trendach w modzie i o tym, co powinno być muszką dla dziewczyn.

Podkreśl kobiecość

Siła kobiecego piękna, uroku i trochę figlarnego charakteru - to jest najeżone obrazem, dopełnione tak niezwykłą muszką. Aby idealnie podkreślić swój styl, pokazać indywidualność i być może pokazać innym swój nastrój, styliści zalecają podkreślenie tego akcesorium na tle innych ubrań. I przede wszystkim powinien odezwać się tonem twarzy. Przechodząc od tego, ważne jest, aby pamiętać, że kobieca muszka jest wybierana nie dla żadnego stroju, ale dla koloru skóry, rodzaju wyglądu.

Ważne jest, aby dotknąć tematu jego wielkości. Zbyt duże, to akcesorium jest w stanie "ukraść" szyję. Szczególnie powinno to dotyczyć dziewcząt, które nie mogą pochwalić się łabędzią szyją. Aby podkreślić linię kości policzkowych, elegancki kształt twarzy pomoże głównemu elementowi tego obrazu, ale już jest mały.

Dla kobiet w tym wieku, bezskutecznie wybrana, aczkolwiek projektantka, muszka doda jeszcze kilka lat, podkreślając drobne zmarszczki i problematyczne obszary na twarzy.

Ważne jest, aby nie bać się podejmowania ryzyka związanego z doborem materiału i tekstury, a także samego koloru akcesorium. Czerwony krawat jest idealny dla kobiet rodzaj koloru "zima" i "lato". To osoba o jasnym wyglądzie, ciemnych włosach. Biały motyl będzie dobrze wyglądał na dziewczynach o ciepłych odcieniach skóry, blond włosach.

Piękno wyboru

Od lat kobiety mody uzupełniają swoją garderobę nie tylko kobiecą muszką, ale także kołnierzykami. Nawiasem mówiąc, można go bezpiecznie połączyć z motylem. Co do tego, co nosić z tym kołnierzem, nie można obawiać się połączyć go z golfem, sukienką, a nawet koszuli. Te akcesoria pomogą "rozcieńczyć" ostrość monofonicznego swetra z głębokim dekoltem.

Każda dziewczyna będzie wyglądać niesamowicie z muszką w delikatnych pastelowych kolorach, a jeśli wykonana jest z koralików, to nie tylko urozmaici Twój wizerunek, ale także niewątpliwie przyciągnie uwagę publiczności. Najlepszy ze wszystkich, gdy ten męski dodatek zdobi gołą kobiecą szyję.

Dla odważnych osobistości idealny będzie prezent w postaci dzianinowej muszki. Można go nosić w połączeniu z ciepłym sweterkiem.

Co nosić muszkę?

Podobnie jak inne akcesoria, muszka powinna być w harmonii z innymi rzeczami tworzonego obrazu. Nie będzie zbędne kupowanie motyli z lnu, wełny lub bawełny. Aby wyglądać stylowo, nie trzeba nosić tego akcesorium w klasycznym czarnym kolorze. Motyle, małe kropki, kwiatowe nadruki - to właśnie jest szczytem popularności. Najlepsze ze wszystkiego, wygląda jak duet z koszulą i sweterkiem. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli ten ostatni znajduje się w klatce, to motyl powinien być monofoniczny i na odwrót. Najważniejszą rzeczą jest to, że krawat motylek wyróżnia się spośród wszystkich elementów kobiecego wizerunku. W przeciwnym razie możesz być jak pracownik restauracji.

muszka 1muszka2muszka 3
motyl tie4muszka5krawat motyla6
krawat motyla7krawat motyla8muszka9