Angora, lub jak to się nazywa, wełna Angora to materiał, który jest pozyskiwany od specjalnie hodowanej rasy królika Angory. Zawiera dość wysoki procent puchu, dzięki czemu tkanina Angora jest bardzo miękka i miękka w dotyku. Kolejną zaletą angory jest zdolność zatrzymywania ciepła nawet w ekstremalnych warunkach zimnych, więc sweter Angora jest uważany za doskonałą zdobycz na zimę.

Damskie swetry Angora

Ciepłe swetry z angory są obecne w wielu kolekcjach projektantów. Marki takie jak Victoria Secret, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen i wielu innych regularnie prezentują stylowe ubrania w swoich pokazach. Spójrzmy na te najbardziej popularne.

Jednym z trendów tego sezonu był biały sweter z angory z obszernymi rękawami. Surowy, a zarazem oryginalny styl pozwoli na rozcieńczenie styl biurowy . Jest to cudownie połączone z różnymi modelami ołówkowych spódnic i prostych spodni.

Wydłużony obcisły sweter z angory spodoba się wysokim i szczupłym dziewczętom. Ten styl doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę, czyni ją bardziej elegancką. Najlepiej połączyć model z jasnymi, obcisłymi spodniami.

Jasnoczerwony dzianinowy sweter z angory doskonale dopełni uliczny look. Jeśli kupiłeś model z zakładką, to lepiej połączyć go z prostą spódnicą lub spodniami, ale chudą wersję można połączyć z dowolnym dnem.

Sweter Angora z otwartymi ramionami pozwala dodać obraz seksualności i celowego zaniedbania. W takim przypadku ważne jest, aby paski stanika były przezroczyste lub dopasowane do swetra. Wszystkie pozostałe opcje mogą być oznaką złego smaku.

Wybierając ubrania do swetra angorskiego, kieruj się nie tylko modą, ale także własnym gustem. Tylko w ten sposób możesz stworzyć piękny obraz.

sweter z angory1Angora Sweater2Angora Sweater3
Angora Sweater4Angora Sweater5Sweter Angora6
angora sweater7Angora Sweater8sweter angorski9