Każda dziewczyna wie, że jej włosy wymagają starannej pielęgnacji. Poza tradycyjnymi szamponami, od czasu do czasu dobrze jest użyć jakiegoś uzupełnienia, zrobić specjalne maski i spłukać włosy zdrowym wywarem.

Szczególna uwaga wymaga skóry głowy, cierpiących z powodu łojotok (łupież, aby być bardziej zrozumiałym). Sulsen Paste to wyjątkowe narzędzie, które nie tylko pomoże pozbyć się problemów skóry głowy, ale także poprawi ogólny stan włosów, przyczyni się do ich wzmocnienia i intensywnego wzrostu.

Pasta Sulsen - skład i właściwości leku

Głównym aktywnym składnikiem Sulseny jest dwusiarczek selenu, dzięki któremu można go uznać za doskonały środek terapeutyczny i profilaktyczny. Ta pasta zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, co powoduje zbyt szybkie zanieczyszczenie włosów.

Dzięki swojej kompozycji pasta Sulsen skutecznie eliminuje łupież i zapobiega jego późniejszemu występowaniu. Pasta pomoże również w nieprzyjemnym swędzeniu, które zwykle towarzyszy łojotokowemu zapaleniu skóry (inna nazwa naukowa dla zwykłego łupieżu).

Według tych, którzy już doświadczyli efektu tego środka, pasta z łupieżu pomaga nawet lepiej niż jakikolwiek specjalny szampon. Jedyną rzeczą, która może być kłopotliwa przy stosowaniu pasty do włosów Sulsena jest nieprzyjemny zapach, który na szczęście szybko znika. A tę wadę łatwo zrekompensować znakomity rezultat - po włosach Sulsena staje się on bardziej elastyczny, przyjemny w dotyku, żywy i zdrowy.

Kolejną niezaprzeczalną zaletą pasty z łupieżu Sulsena jest to, że jest ona skuteczna wzrost włosów . Po zastosowaniu Sulseny, poprawia się żywotność mieszków włosowych, toksyny niszczące korzenie włosów znikają. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze i bardziej aktywne.

Aby uzyskać maksymalne korzyści z używania pasty, profesjonaliści zalecają stosowanie szamponu Sulsen do mycia włosów.

Cechy zastosowania pasty Sulsen

Ponieważ skład pasty zawiera określone substancje chemiczne, niekontrolowane jej stosowanie nie jest zalecane. Istnieją dwie główne odmiany Sulseny: 1% pasty i 2%. Różnią się tylko procentem substancji czynnej, która określa metody korzystania z narzędzia:

  1. Terapia jest uważana za dwuprocentowe lekarstwo. W przypadku problemów z łupieżem Sulsen 2% należy stosować dwa razy w tygodniu. Optymalny czas trwania kuracji wynosi około trzech miesięcy. Chociaż efekt będzie widoczny po pierwszych procedurach, nie zaleca się zaprzestania używania pasty.
  2. Sulsen 1% to pasta używana do celów prewencyjnych. Aby zapobiec powstawaniu łupieżu i łoju, pasta powinna być nakładana dwa razy w tygodniu przez miesiąc. Zapobieganie zaleca się nie częściej niż raz na sześć miesięcy. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz, aby zapobiegać, możesz użyć dwóch procent Sulsen, stosując go raz w tygodniu przez miesiąc.

Aplikacja Sulseny jest elementarna:

Sulsen Dandruff Paste
  1. Włosy należy myć zwykłym szamponem.
  2. Następnie niewielką ilość pasty wciera się w skórę głowy.
  3. Mając taką maskę, musisz przejść do piętnastu minut i dokładnie opłukać pod bieżącą wodą.

Jest inny sposób użycia Sulcene - pasta doskonale nadaje się do mycia twarzy. Maskę produktu nakłada się na skórę przez około piętnaście minut i najpierw spłukuje ciepłą, a następnie chłodną wodą. Zabieg należy wykonać nie więcej niż dwa lub trzy razy w tygodniu, a następnie Sulsen pomoże szybko pozbyć się pryszczów i łuszczenia się.