Wiele kontrowersji dzieje się na temat, że husky syberyjski i husky husky - to ta sama rasa. W rzeczywistości siberian husky jest rodzajem psa myśliwskiego z rasy łuski predysponowany do działań profilujących. Podobieństwa mają wiele różnic między psami husky:

  1. Husky to wesoły, hałaśliwy pies, który uwielbia próżność, szybkość, towarzyszący jego czynom z głośnym szczekaniem.
  2. Husky trzyma "roll" ogona, zginając go do tyłu.
  3. Na mróz, rasy psów Siberian husky nie jest przystosowany jako husky. Chociaż cierpliwa, ale do ogrzania jej domu jest po prostu niezbędna, a jeszcze lepiej, aby dostać się do domu na noc.
  4. Husky to pies myśliwski zdolny do obrony. Husky nie są defensywne i wcale nie są przystosowane do polowania.

Siberian husky jest przyjazny i bardzo towarzyski w codziennym życiu. Tęskni za mistrzem i pozostaje mu wierny aż do końca swoich dni, nawet jeśli przez przypadek zmienił rodzinę. Podczas treningu pies husky syberyjski jest posłuszny, uważny, szuka pozytywnego. Najlepiej jest prowadzić trening w dowolnej grze, aby uczestniczyć w procesie ze swoim zwierzakiem.

Laika w twoim domu

Absolutnie bezpretensjonalny w jedzeniu i pielęgnacji. Jeśli nie zamierzasz rozmnażać rasy w celu dystrybucji i nie jeździsz po wystawach i trzymaj psa, aby go kochać i ćwiczyć w wolnym czasie, nie ma szczególnych problemów. Laika jest jedną z osób, które są w stanie spędzić zimę w ciepłym miejscu i zdobyć własne jedzenie. Pozostaje od swoich przodków na poziomie genetycznym. Cóż, oczywiście, takie eksperymenty, jeśli to możliwe, nie powinny być przeprowadzane, ale dodatkowe pasze i witaminy - nie jest to najbardziej niezbędna i podstawowa rzecz, bez której husky nie może żyć. Uwaga. Opieka i ludzkie ciepło z łatwością rekompensują brak karmy dla psów w domu. Łatwo jest zastąpić witaminizowane jedzenie kościami bez rur, wołowiną i zbożami, można bezpiecznie. Nasza rasa psów Siberian husky nie jest wrażliwa na menu z jedzeniem. Zapach charakterystyczny dla psów (zapach psa) łatwo zmywa się, gdy zwierzę poddaje się zabiegom wodnym raz w miesiącu. W warunkach upalnego lata można wpuścić psa do basenu w ogrodzie i pobawić się wodą z węża. Takie procedury gry dla Laikas są użyteczne i atrakcyjne.

Szczenięta Siberian Husky

Po zdobyciu szczeniaka husky syberyjskiego zyskujesz dodatkową radość dla całej rodziny. Łajka łatwo wchodzi w kontakt z dziećmi i gośćmi. Jest trochę nieufny wobec obcych, ale w obecności właściciela szybko mija, chociaż jeśli nieproszony gość przyszedł pod twoją nieobecność, ryzykuje, że w ogóle nie wejdzie do domu. Laika pilnuje mieszkania jako swojej psiej budy. Nie tylko dlatego, że chroni swojego właściciela, ale jest przekonana, że ​​to jej własność, a ludzie w tym domu także należą do niej, jak szczenięta.

Małe podobieństwa są bardzo mobilne, zabawne i wokalne. Jeśli chodzi o karmienie szczeniakiem, najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Lekarz weterynarii określi wagę i zdrowie dziecka, przepisując niezbędną ilość pokarmu, aby wzmocnić układ odpornościowy i kości dziecka.

Wychowanie

Przygotuj się na trudności. Inteligentny i inteligentny pies rasy Siberian Husky, gdy dorośnie, przetestuje dla Ciebie wszystkie możliwe techniki dominacji:

  • idź do toalety, gdzie będą w nastroju;
  • zniszcz swoje buty i ulubione przedmioty;
  • zaatakować, warcząc w grze. Ale od czasu do czasu ugryźć w ból;
  • gonić gołębie i koty, aby się dobrze bawić.
Siberian Like2

Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie, jeśli po szkole będziesz traktować psa rasy Syberian Husky lub nie zauważysz, jak zachęcasz psa do złych manier.

Podobnie jak - pies nie jest całkiem normalny. Nie bez przyczyny, większość myli to z Husky i rysuje ogólne linie podobieństwa. Charakter tego psa jest indywidualny i wymaga wolności i komunikacji w tym samym czasie. Wykazanie agresji w wychowywaniu szczeniaka z twojej strony jest przeciwwskazane i wykluczone. Dlatego mówiąc o złym zachowaniu zwierząt, miej cierpliwość i pewność siebie. W przeciwnym razie twoja stała przyjaźń wyłoni się z przyjaźni na miejsce lidera w uprzęży życia.