Modne osobne stroje kąpielowe w 2015 roku są niezwykle różnorodne. Projektanci oferują w tym roku niestandardowe podejście do ich zakupu. Nie trzeba kupować kilku różnych modeli, można kupić jeden gorset i połączyć go z różnymi kąpielami lub odwrotnie. Dlatego też bierzemy pod uwagę najbardziej aktualne style górnej i dolnej części stroju kąpielowego oddzielnie.

Modny gorset

W lecie 2015 r. Osobne stroje kąpielowe dla kobiet mają zazwyczaj jedną z trzech dostępnych opcji na stanik: tradycyjne trójkąty bikini, stanik lub uździenica.

Tradycyjny strój kąpielowy w bikini to gorset składający się z dwóch trójkątów połączonych elastycznymi krawatami. W tym sezonie te staniki mają szeroką gamę kolorów i są ozdobione w niecodzienny sposób. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, wybierz modele obszyty frędzlami lub marszczeniami.

Leaf Bando - najnowszy model pięknego split swimsuit 2015. Jego popularność wiąże się z zainteresowaniem projektantów w tym sezonie modelami w stylu retro. Jest dostarczany z jednym pasem przez szyjkę lub proponuje się nosić taki stanik bez żadnych pasków. Przede wszystkim pasuje do dziewcząt o małych piersiach, ponieważ wizualnie dodaje objętości. Również strój kąpielowy będzie odpowiedni dla dziewcząt o szerokich biodrach i wąskiej klatce piersiowej, ponieważ ta forma wyrównuje proporcje.

Halter - model, który przedstawia raczej zamknięty gorset, z wiązaniem objętościowym pod piersią. Taki model wygląda skromnie i jednocześnie interesująco. Ten stanik podnosi klatkę piersiową i wizualnie poprawia jej kształt.

Modne kąpielówki

Modne stroje kąpielowe mogą mieć prawie wszystkie kąpielówki, od skromnych szortów po śmiałe stringi . Należy jednak zauważyć, że osobne stroje kąpielowe z strojami kąpielowymi z wysokim stanem są bardzo popularne. Ponownie odsyłają nas do mody minionych czasów, wyglądają oryginalnie, napinają brzuch i optycznie wydłużają nogi. Połączenie takich pni z gorsetem zapewnia niesamowity efekt. Tradycyjne dna bikini są również modne. W tym sezonie mają bardzo kobiecy charakter. Zwróć uwagę na modele z łatwym montażem za sobą. Ten model jest szczególnie odpowiedni dla dziewcząt, które chcą wizualnie zwiększyć objętość pośladków. Modele klasycznych kąpielówek ozdobione są różnymi metalowymi okuciami i krojami, ukazującymi ciało, no cóż, rzeczywiste struny mają tendencję do minimum dopuszczalnego przez stosowność.

oddzielne stroje kąpielowe 2015 1oddzielne stroje kąpielowe 2015 2osobne stroje kąpielowe 2015 3
oddzielne stroje kąpielowe 2015 4oddzielne stroje kąpielowe 2015 5oddzielne stroje kąpielowe 2015 6
oddzielne stroje kąpielowe 2015 7oddzielne stroje kąpielowe 2015 8osobne stroje kąpielowe 2015 9