Walka o piękno skóry twarzy, niektóre z płci pięknej zaczynają się przed dorosłością. Co wtedy mówić o damach w średnim wieku. Wiele kobiet, próbujących utrzymać idealny stan naskórka, zatrzymuje się przy drogich kosmetykach i zwykłych maskach. Ale są tacy, którzy preferują zabiegi odmładzające twarz. Różne salony oferują w przybliżeniu jedną listę wydarzeń. Ale zanim zarejestrujesz się na określoną sesję, musisz zdawać sobie sprawę z korzyści, jakie przyniesie ona skórze.

Najbardziej skuteczne procedury odmładzania twarzy

  1. Technologie laserowe w kosmetologii długo i bardzo niezawodnie sprawdzają się. Są również używane do odświeżania naskórka. Promień lasera nie uszkadza skóry. Narażenie na nie nie powoduje żadnych skutków ubocznych ani komplikacji. Laser wnika w głębokie warstwy naskórka. W rezultacie poprawia się struktura skóry, eliminowane są objawy przebarwienia.
  2. Bardzo popularna procedura odmładzania twarzy - polerowanie laserowe . Polega na obróbce tylko warstw powierzchniowych naskórka. Usuwane są martwe komórki w tym samym czasie, co pomaga poprawić krążenie krwi i koloryt skóry, zwiększyć elastyczność, odnowić skład komórkowy, przywrócić metabolizm.
  3. Innowacyjna procedura kosmetyczna twarzy - odmłodzenie ELOS. Technika opiera się na równoczesnym działaniu na skórze właściwej impulsów świetlnych i prądu wysokiej częstotliwości. Po kilku sesjach zauważalne jest zmniejszenie zmarszczek, plamy pigmentowe, blizny, pajączki, cienie pod oczami znikają.
  4. Thermage to dobra procedura na odmłodzenie twarzy po 40 latach. Jego istotą jest stymulowanie głębokich warstw skóry wysokimi temperaturami. Pozwala to na zwiększenie aktywności fibroblastów i zwiększenie produkcji kolagenu z elastyną. Duża metoda plus - nie ma przeciwwskazań. Ponadto jest hipoalergiczny, a po nim nie ma śladów na skórze.
  5. Niektóre kobiety w wieku 30 lat wybierają zabiegi odmładzania twarzy, takie jak zastrzyki. Strzał w kwas hialuronowy "Zachowaj" skórę i Botox z mięśniami mięśniowymi blokowymi.
  6. Mezoterapia jest bezpieczna i skuteczna. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę małych dawek witamin lub naturalnych aktywnych leków.

Jednoznacznie powiedzieć, która procedura odmłodzenia twarzy będzie dla ciebie najbardziej skuteczna, może być tylko kosmetyczką po badaniu.