Zapach perfum zwiastuje, że ich właściciel zbliża się jeszcze przed jego pojawieniem się i pozostaje dla niej przypomnieniem, gdy kobieta odchodzi. Perfumy Guerlain - jasne i nieporównywalne, niemożliwe do rozpoznania i trudne do zapomnienia.

Perfumy Gerlen "Shalimar"

Ten kultowy aromat został zrealizowany w latach dwudziestych ubiegłego wieku przez założyciela elitarnej marki perfum - Gerlen. Inspiracją była historia wschodniego szacha, który na cześć ukochanego zbudował Pałac Taj Mahal, otaczając go pięknym ogrodem o nazwie Shalimar.

Perfumy odzwierciedlają nastrój bajecznego miejsca: jest cienki, orientalny, wypełniony zapachem rajskich roślin i kwiatów.

Nuty głowy : cytryna i bergamotka.

Nuty serca: róża i jaśmin.

Nuty bazy: wanilia, toffi, kadzidło i opopanaks.

Perfumy Guerlain 9

Perfumy Gerlen "Czarna sukienka"

Stworzona przez wspaniałego i oszałamiającego Coco Chanel, genialna mała czarna sukienka jest arcydziełem w świecie mody, którą perfumeria Guerlain udało się uosabiać w postaci zapachu. Jest równie elegancki i niesamowity.

Nuty głowy : migdał, wiśnia, bergamotka.

Nuty średnie: herbata, lukrecja.

Nuty bazy: anyż, wanilia, irys i paczula.

Perfumy Guerlain 8

Perfumy Gerlen "Mitsuko"

To klasyczny, szyprowy owocowy aromat. Zróżnicowane i interesujące. Jego pociąg jest intrygujący i kuszący jak nieznana kałuża.

Nuty głowy : róża, jaśmin, bergamotka.

Nuty średnie: jaśmin, brzoskwinia, bzu.

Nuty bazy: cynamon, mech, bursztyn.

Perfumy Guerlain 6

Perfumy Gerlen "Champs Elysees"

Perfumy te są ucieleśnieniem Paryża, z jego zawsze modnym i wyrafinowanym gustem. Jest wyrafinowany i delikatny i stworzony dla kobiet ceniących sobie grację i doskonałość.

Nuty głowy : melon, porzeczka, anyż, migdał.

Nuty serca: róża, konwalia, mimoza, piwonia.

Nuty bazy: cedr, wanilia, drzewo sandałowe.

Perfumy Guerlain 3

Perfumy Gerlen "Idil"

Zapach kwiatowy, atrakcyjny, kobiecy. Jest świeży, latający i daje właścicielowi lekkość, delikatność i kruchość. Poznając taką kobietę, chcę się za nią zawrócić.

Nuty głowy : liczi, róża, malina.

Nuty średnie: lilia, liliowy, jaśmin, piwonia.

Nuty bazy: paczula, piżmo.

Perfumy Guerlain 4

Perfumy Gerlen "Aqua Alegoria"

Jest to cała seria smaków, które łączy wspólna nazwa i koncepcja: podkreślają świeżość, lato i słońce, poświęcone jednemu owocowi lub kwiatowi. Wśród nich są cytryna, czerwona porzeczka, jaśmin, a perfumy od perfumiarzy Gerlena z tej kolekcji "Aqua alegoria" zwanej "mandarynką" to zapach dojrzałych, pachnących pomarańczowych owoców, które wydawały się cudownie pojawić w butelce.

Perfumy Guerlain 2

Duchy Gerlen "Samsara"

Mają tartowy, orientalny, drzewny zapach. W nich tajemnica i urok, urzeczywistnienie prawdziwego piękna i mocy kobiecego wdzięku.

Nuty głowy : cytryna, brzoskwinia, bergamotka.

Średnia nut: fiolet, narcyz, jaśmin.

Nuty bazy: bób, drzewo sandałowe, ambra, wanilia.

Perfumy Guerlain 7

Perfumy Gerlen "Natychmiastowe"

Perfumy te łączą słodki, pudrowy zapach, który był popularny na początku ubiegłego wieku, umiejętnie zacieniony przez współczesne nuty. Jest szczególnie popularny wśród kobiet, które są pewne siebie i znają wartość swojej atrakcyjności.

Nuty głowy : mandarynka, jabłko, bergamotka.

Nuty serca : magnolia, ylang-ylang, jaśmin.

Nuty bazy: miód, ambra, piżmo.

Podobny w nastroju i nazwie i równie ciepły w kolekcji Gerlen są duchy "Natychmiastowej Magii". Są trochę świeższe kosztem cytrusowych nut, figlarne, dzięki łagodnej mimozie, ale generalnie są tworzone w ten sam sposób.

Perfumy Guerlain 5

Duchy Gerlen "Meteoryty"

Zapach jest tajemniczy i piękny, niczym ciemne niebo, oświetlone gwiazdami. Odpowiedni dla kobiet, które są gotowe na zaskoczenie, nie ujawniając wszystkich swoich sekretów.

Nuty głowy: zielona herbata, irys.

Nuta serca : fiołki parmeńskie.

Nuty bazy: heliotrop.

Perfumy Guerlain 1

Niezapomniane nazwy, oryginalne butelki cennego kryształu, niezwykłe klasyczne i nowoczesne zapachy - to wszystko wyróżnia ekskluzywną perfumerię Guerlain. Koszt 50 ml wody toaletowej wynosi od 40 do 90 cu