Nowoczesna kobieta nie myśli o stworzeniu pięknego i harmonijnego wizerunku bez odpowiedniej biżuterii. Mogą być najbardziej różnorodne, więc piękne panie często są zaskoczone wyborem akcesoriów. Dlatego często kobiety mody noszą eleganckie wisiorki ze złota, nadając im niepowtarzalny urok.

Damskie złote wisiorki

Biżuteria złote wisiorki znajdują się w kolekcjach bezwzględnej większości producentów drogiej i niedrogiej biżuterii. Mogą mieć inny kształt, rozmiar i charakterystykę stylistyczną, więc możesz wybrać te akcesoria do każdego stroju. Ponadto takie produkty można zaprojektować do noszenia na łańcuszku, bransoletce lub pierścieniu, dzięki czemu można je łączyć ze sobą na jednym zdjęciu.

женские золотые подвески

Damskie złote wisiorki

ювелирные золотые подвески

Damskie złote wisiorki na łańcuszku

Złote wisiorki na łańcuszku są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem ozdób jubilerskich wśród przedstawicieli płci pięknej. Do chwili obecnej co najmniej jedna taka rzecz jest koniecznie obecna w kolekcji każdej młodej dziewczyny lub starszej kobiety, jednak w zależności od wieku i statusu społecznego jej właściciela, może to mieć różne koszty i charakterystykę stylistyczną.

Z reguły panie w średnim wieku wybierają wisiorki ze złota, które są zawieszkami. Nie mają żadnego ukrytego znaczenia i są używane wyłącznie jako piękny element dekoracyjny. W formie wisiorka mogą być owalne, okrągłe, w kształcie kropli, w formie klucza, serca i wielu innych. Młode fashionistki to szczególnie popularne wisiorki-wisiorki, reprezentujące przedstawicieli fauny lub flory, liter, cyfr lub figur geometrycznych.

Takie wisiorki ze złota zawsze wyglądają świetnie i mogą nie mieć żadnych dodatkowych elementów, ale jubilerzy dekorują je w następujący sposób:

 • duże lub małe kawałki kamieni szlachetnych;
 • wkładki z innych materiałów, na przykład wisiorki wykonane z żółtego złota mogą być zdobione łatami białe złoto i odwrotnie;
 • Kryształy Swarovskiego;
 • ażurowe tkanie;
 • diamentowa twarz;
 • rysunek;
 • grawerowane;
 • płaskorzeźba;
 • emalia i tak dalej.

Ponadto na łańcuszku można nosić zawieszki-medaliony, które mają charakter osobisty iw większości przypadków mają pewną wartość dla posiadacza. Z reguły medaliony to małe przypadki, które otwierają się jak książka. Wewnątrz tego produktu może znajdować się fotografia, pamiątka rodzinna lub inne pamiątki.

Wreszcie, można oddzielnie rozróżnić religijne wisiorki wykonane ze złota, które łączą przedstawiciela płci pięknej z Bogiem. Są to chrześcijańskie krzyże i ikony, islamski półksiężyc z gwiazdą, koło Drachmy, różne symbole muzułmańskie i buddyjskie, i tak dalej. Takie rzeczy rzadko są wystawione na pokaz, w większości przypadków są noszone na nagim ciele i trzymane w bliskim sąsiedztwie serca. Tymczasem istnieją jasne produkty, inkrustowane drogocennymi kamieniami, które przez długi czas pozostają widoczne.

женские золотые подвески на цепочку

Damskie złote wisiorki na łańcuszku

золотые подвески на цепочку

Wisiorki ze złotej bransoletki

Zawieszka na złotą bransoletkę może mieć charakter czysto dekoracyjny, ale w większości przypadków ma określone znaczenie dla właściciela lub przypomina jej ważne wydarzenie. Tak więc młode matki często zawiązywały uroki w rękach w formie listów, które składają się na imiona ich nowo narodzonego dziecka. Panny młode w przeddzień ślubu mogą korzystać z tej samej drogi, aby uczynić ją przyjemną dla swojego kochanka.

Takie produkty mogą wyglądać zupełnie inaczej i być noszone na bransoletce na kilka sposobów, na przykład:

 • Zawieszenie pierścieniowe jest zwykle wykonane z czystego metalu iw większości przypadków nie jest ozdobione dodatkowymi elementami. Nosi bezpośrednio na bransoletkę i ślizga się swobodnie po niej;
 • zawieszka-zawieszka to pierścień, do którego przymocowana jest figura lub jakiś symbol;
 • Klips ma specjalną zatrzaskową zatrzask, z którą jest przymocowany do bransoletki. Dzięki tej funkcji możesz naprawić takie rzeczy na bransoletce, aby się nie przesuwały;
 • Kompozycja zawieszenia składa się z kilku klipów połączonych cienkim złotym łańcuchem.
золотые подвески на браслет

Wisiorki ze złotej bransoletki

подвеска на браслет из золота

Złoty wisiorek na ringu

Zawieszki ze złota z brylantami lub innymi elementami dekoracyjnymi, przeznaczone do noszenia na pierścieniu, są używane znacznie rzadziej niż inne rodzaje biżuterii. Są bardzo małe i prawie zawsze nakładane na gładkie pierścienie, nie inkrustowane kamieniami szlachetnymi. Z tego powodu wiele kobiet w ten sposób ozdabia obrączkę.

золотая подвеска на кольцо

Złoty wisiorek na ringu

подвески из золота с бриллиантами

Modne złote wisiorki

Ponieważ biżuteria może być bardzo różnorodna, każda kobieta daje pierwszeństwo swojemu gatunkowi. Ponadto w kolekcji modnych kobiet może być wiele różnych akcesoriów, które nadają się do różnych strojów. Tak więc, płeć piękna często wybiera wisiorki wykonane ze złota z kamieniami, figurki zwierząt, litery i cyfry, produkty z połączonych materiałów i inne opcje.

модные золотые подвески

Modne złote wisiorki

золотые подвески с камнями

Złoty wisiorek z nazwą

Wisior z nazwą złota jest bardzo popularny wśród młodych dziewcząt, które chcą zademonstrować swoją bezgraniczną miłość do młodego mężczyzny, a także nowo narodzonych mam, które pokazują całemu światu radość z posiadania dziecka. Ponadto niektóre piękne panie noszą akcesoria z własnym imieniem, w tym przypadku jest to zwykle prezent od kochanka.

золотая подвеска с именем

Wisiorek w kształcie złotej podkowy

Oryginalna zawieszenie-podkowa ze złota jest w stanie przynieść szczęście właścicielowi. Może być duży lub miniaturowy, umieszczony na pierścieniu. Z reguły takie produkty mają stylową i elegancką sofę, dzięki czemu łatwo mieszczą się w każdym obrazie. Podkowa podkowa może być zakupiona niezależnie, ale lepiej, jeśli jest otrzymana w prezencie, ponieważ w tym przypadku wartość symbolu jest poparta pozytywną energią dawcy.

подвеска золотая подкова

Wisiorek ze złotym sercem

Delikatny i romantyczny złoty wisiorek jest jednym z najlepszych prezentów dla ukochanej osoby. Pomoże dawcy pokazać swemu kochankowi, jak szczerze i ciepło traktuje ją i pozostanie w pamięci dziewczyny przez długi czas. Z tego powodu złota zawieszka w kształcie serca może być dobrą alternatywą. pierścionek zaręczynowy lub po prostu miły prezent. Ponadto ta mała rzecz może stać się symbolem i innymi uczuciami - wsparciem, życzliwością lub duchowym ciepłem.

подвеска сердечко из золота

Wisiorek Złotego Anioła

Piękne złote wisiorki z wizerunkiem anioła stróża mogą pomóc każdemu z nas zdobyć zaufanie do naszych umiejętności i nie stracić poczucia wsparcia dla sił zewnętrznych. Uważa się, że od urodzenia każdy ma potężnego patrona, ale go nie widzimy ani nie słyszymy. Zawieszki-anioły ze złota pozwalają poczuć obecność obrońcy i opiekuna.

подвеска золотой ангелок

Złoty wisiorek motyla

Akcesoria w kształcie motyla wyglądają bardzo kobieco i elegancko, więc zasłużenie cieszą się popularnością wśród płci pięknej. Ponadto, ten wspaniały owad jest również określonym symbolem. Tak więc motyl uosabia piękno, bezgraniczność szczęście i miłość do życia, aw chińskiej mitologii - nieśmiertelność. Często wisiorki z białego złota i innych metali w postaci motyla są prezentowane starszym kobietom, by życzyć im długich lat życia i nieodczuwalnego piękna.

подвеска из золота бабочка

Zawieszenie "złoty klucz"

Klucze pomagają nam zablokować coś bardzo osobistego i ważnego. Zwykle dotyczy to uczuć i doświadczeń, dlatego takie produkty nie dają i kupują dla siebie, inwestując w nabycie określonego znaczenia. W większości przypadków znaczenie tego symbolu rozumie tylko jego właściciel, ale czasami ten obiekt łączy kobietę z inną osobą. Zawieszki z żółtego złota i innych metali w postaci klucza mogą być duże, przeznaczone do umieszczenia na łańcuszku lub miniaturowe, które są prawidłowo noszone na bransoletce lub pierścieniu.

подвеска золотой ключик

Niezwykłe złote wisiorki

Zwykłe i niezwykłe akcesoria są z reguły wykonywane na zamówienie. Mogą mieć dowolną formę i charakterystykę stylistyczną, która zależy wyłącznie od gustów i indywidualnych preferencji przyszłego posiadacza produktu. Wśród biżuterii wykonanej na zamówienie najczęściej spotykane są:

 • zawieszenie ze złotej żaby wygląda żartobliwie i kokieteryjnie, ale komuś może wydawać się śmieszne. Pomaga zachować zdrowie i leczy problemy z sercem;
 • wielowartościowy i uniwersalny amulet w postaci węża ma dla każdego znaczenie. Wygląda bardzo oryginalnie i rzadko pasuje do obrazu;
 • ponadto współczesne kobiety są popularnymi motywami abstrakcyjnymi, artykułami gospodarstwa domowego i tak dalej.
необычные золотые подвески