Lista sztuki paznokci jest popyt na długi czas. Różne geometryczne kształty, wszystkie rodzaje płynnych linii, kwiaty, loki, złożone obrazy - mistrz sztuki paznokci jest w stanie ożywić każdą fantazję. Jednak dla tych, którzy decydują się na wykonanie wzorów na paznokciach własnymi rękami, istnieją również pewne sztuczki i wskazówki, które pomogą Ci nauczyć się tej sztuki dość szybko.

Wzory na paznokciach w etapach

Więc postanowiłeś nauczyć się tworzyć wzory na paznokciach. Spróbujmy rozpatrzyć wszystkie funkcje etapami, aby niczego nie przeoczyć.

Najpierw zdobądź kilka lakierów, które będziesz używał do malowania paznokci. Powinny być w różnych kolorach, pożądane jest, aby lakiery kontrastowały ze sobą - w końcu są one potrzebne, aby się nie zgubić, ale uzupełniać się nawzajem. Letnie wzory na paznokciach będą wyglądać pięknie za pomocą żółtych, zielonych, różowych, białych lakierów, a beżowy, blady róż i inne delikatniejsze odcienie nadają się do bardziej zrelaksowanego manicure. Aby zastosować wykończenia, można użyć lakierów z brokatem lub koralikami.

Po drugie, potrzebujesz igieł. Nałóż zwykłe szycie. Największe z nich nadają się do tworzenia dużych elementów obrazu, a przy pomocy małych można narysować cienkie linie.

Odgrywa ważną rolę i oświetlenie. Idealnie byłoby zrobić zwykłą lampę biurkową.

Zacznijmy więc! Pierwszym krokiem jest nałożenie przezroczystej podstawy lakieru na paznokcie, a następnie na warstwę bazową. Teraz musisz poczekać na całkowite wyschnięcie lakieru. A następnie, za pomocą igły, nałóż kropelki lakieru na powierzchnię paznokcia. Można to zrobić losowo lub w ściśle określonej kolejności. Podczas gdy krople jeszcze nie wyschły, bierzemy igłę i ruszamy wzdłuż gwoździa, nie naciskając go, tworząc wzór linii.

Ostatni etap - dekoracja paznokci. Opcjonalnie można dodać błyszczące nuty, kropki połyskujące lub neonowe, a także przykleić na dżetów, koralików, koralików. Ważne jest, aby nie przesadzić - nowoczesna sztuka paznokci powinna wyglądać zgodnie z czasem i miejscem.

wzory paznokci krok po kroku

I na koniec ostatnia czynność - zastosowanie utrwalacza - klarowny lakier, który ma na celu zachowanie obrazu przez długi czas.

Wzory na paznokciach własnymi rękami za każdym razem będą coraz lepsze, jeśli masz dobrą wyobraźnię. A jeśli przywiązuje się do tego świetny smak, to masz podwójne szczęście.

Hit sezonu - paznokcie, wzór na którym powtarza kolor twojej torebki lub buta. Manikiur z różnymi logo marki stał się modny. W każdym razie najważniejsze jest to, że wzory na paznokciach z igłą powinny wyglądać harmonijnie i nie grubo.