Każda dziewczyna marzy o spektakularnej fryzurze, którą można zrobić bardzo szybko i prosto. Jeśli wiesz, jak korzystać z papilotkami (i co to jest w ogóle), to zrozumiesz - zostały one stworzone specjalnie w celu ułatwienia życia płci pięknej. Wygodne i niedrogie papilotki pomagają tworzyć niesamowite loki przy minimalnym nakładzie pracy.

Jak prawidłowo używać lokówek?

Tak, na początek należy zauważyć, że papilotki to najbardziej proste i wygodne lokówki. Pojawiły się dość długo. Chociaż istnieje wiele sposobów na tworzenie czystych, płynnych loków ( curling , stylery, zwykłe lokówki, żelazka), papilotki pozostają najbardziej popularne ze względu na swoją prostotę i skuteczność.

Jeśli chcesz, możesz sama zrobić sobie włosy z improwizowanych środków. A jednak o wiele bardziej racjonalne jest kupowanie tych miękkich lokówek, które dziś są sprzedawane w prawie każdym sklepie i supermarkecie. Zanim zaczniesz używać papilotkami, chciałbym skupić się na ich głównych zaletach:

 1. Te lokówki są bardzo proste i szybko przymocowane do włosów. Na początku, oczywiście, mogą pojawić się pewne trudności, ale po kilku zastosowaniach będziesz w stanie nawinąć włosy z zamkniętymi oczami.
 2. Papillos są miękkie, więc można je bezpiecznie pozostawić na noc, aby osiągnąć większy efekt.
 3. Elastyczne lokówki nie uszkadzają włosów, nie zmieniają ich struktury. Więc jeśli chcesz, możesz ich używać każdego dnia.
 4. Ponieważ możesz owijać włosy papilotki dowolnej długości, lokówki będą pasować prawie do całej płci pięknej.
 5. Loki, uzyskane przy pomocy plików, wyglądają naturalnie i robią wrażenie. Każda żyłka ma niepowtarzalny kształt, ale jednocześnie fryzura wygląda bardzo harmonijnie.

Teraz możesz zacząć wymyślać, jak prawidłowo używać wkładek do włosów. Najpierw musisz zdecydować, jaki rozmiar loków chcesz uzyskać. Papilotki są w zasadzie w bardzo przystępnej cenie, więc na wszystkie okazje można kupić kredki o różnej grubości.

Ogólnie rzecz biorąc wystarczy jedno spojrzenie, aby zrozumieć, jak używać lokówek-papilotków:

 1. Przede wszystkim włosy muszą być odpowiednio rozczesane i podzielone na pasma.
 2. Jak nawijać włosy na papilotki 1
 3. Zaczynają nawijać włosy na papilotki z końców pasm.
 4. Jak nawijać włosy na papilotki 2
 5. Staraj się nawijać jak najwięcej (ale bez fanatyzmu, oczywiście).
 6. Jak nawijać włosy na papilotki 3
 7. Zamocuj pasmo na żądanej wysokości (zaleca się zrobić to przy korzeniach) i zawiąż papillo na dziobie lub supełku.
 8. Jak nawijać włosy na papilotki 4

Trzymaj lokówki na głowie może być dowolny numer. Guzki można ogrzewać za pomocą suszarki do włosów lub pozostawić do wyschnięcia w sposób naturalny. Należy dokładnie usunąć papilotki, odwijając lokówki w przeciwnym kierunku.

Wskazówki dotyczące używania papillotok

Kilka sekretów na temat tego, jak najlepiej podkręcać włosy na papilotki, pomaga uczynić stylizację prostszą i skuteczniejszą:

 1. Aby wynik fali cię nie ogłuszył, lepiej nie zostawiać nowych klocków na noc. Najpierw wykonaj kilka próbnych fryzur, aby sprawdzić sztywność. Jeśli używasz domowej roboty tkaniny lub papierowych lokówek, nie ma powodu do obaw.
 2. Przed użyciem lokówek zaleca się przetworzyć włosy środek do stylizacji lub słodka woda.
 3. Możesz naprawić stylizację nie tylko lakierem, ale także piwem.
 4. Aby wykończone loki się nie rozpadły, a fryzura się nie pogarsza, lepiej nie przeczesywać po usunięciu papillots.

Resztę niuansów można łatwo wyjaśnić, zaczynając osobiście używając papilotkami.