Jeśli masz dużą postać z natury lub masz kilka dodatkowych kilogramów, to wybór ubrań staje się nieco trudniejszy, ponieważ musisz dokładniej przemyśleć możliwości ukrycia własnych wad, ponieważ każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie. Za pomocą dobrze dobranych ubrań można naprawdę "schować" kilka centymetrów w pasie i na udach, podkreślając na przykład piękną klatkę piersiową. Szczególne problemy pojawiają się zazwyczaj, gdy trzeba w pełni kupić odzież wierzchnią. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie zasady należy kierować przy wybieraniu odzieży wierzchniej dla kobiet z nadwagą, aby mimo dodatkowych kilogramów wyglądały elegancko, stylowo i przyciągały podziwiające spojrzenia innych.

Odzież wierzchnia dla pełnych dam

Styl Przede wszystkim należy zwrócić uwagę właśnie na styl odzieży wierzchniej. Pożądane jest, aby sylwetka była prosta lub rozszerzana do dołu, to jest trapezu. Pierwsza opcja jest odpowiednia dla kobiet pełnoprawnych z absolutnie dowolnym rodzajem figury. Proste linie wizualnie sprawiają, że twoja postać jest bardziej elegancka i wyrafinowana. Modele rozszerzone są idealne dla kobiet, których brzuch i biodra są szczególnie pełne. Ponadto, odzież wierzchnia na pełną może być w postaci klepsydry - taka sylwetka będzie ukrywać nadmiar i na biodrach, a także w klatce piersiowej i ramionach. Kołnierz powinien być prosty lub otwarty, aby podkreślić klatkę piersiową. Należy również zauważyć, że idealna długość kurtki lub płaszcza dla pełnych kobiet jest w połowie uda, pomoże to w stworzeniu zrównoważonej i pięknej sylwetki.

Tkanina Wybierając odzież wierzchnią dla kobiet w pełnym zakresie, nigdy nie kupuj kurtek lub płaszczy dużych tkanin, ponieważ wizualnie zwiększą one Twoją sylwetkę, podkreślając wady zamiast ich ukrywać. Takie materiały obejmują aksamit, welwet, tweed, puszyste futro i lśniące tkaniny.

Skala kolorów. Oczywiście, nie można nie zwracać uwagi na paletę kolorów ubrań, ponieważ wiele zależy od tego. Idealny kolor odzieży wierzchniej dla pełnych dziewczyn będzie czarny, ponieważ, jak wiadomo, ten kolor wizualnie sprawia, że ​​figura jest bardziej elegancka i umiejętnie ukrywa wszystkie dodatkowe centymetry. Również wspaniałe kolory, które działają dokładnie tak samo jak czarne, to ciemny burgund, niebieski, bagno, szary i tak dalej. Jeśli chcesz czegoś jasnego, zwróć uwagę na zimną paletę kolorów, ponieważ ciepłe odcienie mają tendencję do wizualnego powiększania objętości.

odzież wierzchnia dla kobiet otyłych 1odzież wierzchnia dla kobiet otyłych 2odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 3
odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 4odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 5odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 6
odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 7odzież wierzchnia dla otyłych kobiet 8odzież wierzchnia dla kobiet otyłych 9