Jeden z najbardziej rozpoznawalnych marki sportowe Niejednokrotnie argumentował, że jakość i styl można łączyć. Torebki damskie Nike są popularne zarówno wśród sportsmenek, jak i wśród osób prowadzących aktywny tryb życia oraz fanów stylu sportowego.

Torba sportowa Nike: różne modele

Współczesny rytm życia wymaga dość dużego wysiłku fizycznego, dlatego wygoda i komfort są wysoko cenione. Torby Nike są wielofunkcyjne i wygodne w codziennym życiu. Ze względu na dużą liczbę kieszeni i zamków torby mają stylowy wygląd i są bardzo wygodne w użyciu.

Jeśli wcześniej większość modeli miała imponujące wymiary, teraz możesz wybrać małą torebkę Nike wielkości sprzęgła. Istnieją specjalne akcesoria do sportu, fitness i codziennego życia. Kolory są klasyczne z wykorzystaniem odcieni czerni, szarości i srebra, a także damskie torebki damskie Nike w kolorach żółtym, czerwonym, niebieskim i pomarańczowym.

Torebki Nike: co wybrać?

Teraz spójrzmy na niektóre modele bardziej szczegółowo. Najpierw musisz zdecydować, jakie cele chcesz realizować. W zależności od miejsca docelowego możesz wybrać następujące modele damskich toreb sportowych Nike:

  1. Torba na pas Nike Hood. Jest tak w przypadku, gdy mały i praktyczny dodatek może zastąpić całą torbę. Torba na pasek Nike może łatwo pomieścić klucze do domu, portfel z telefonem i kilka innych niezbędnych szczegółów. Dzięki wysokiej jakości materiałom torba na banery Nike wytrzyma bardzo długo i stanie się stałym towarzyszem podczas porannych biegów lub na drodze.
  2. Na zajęcia fitness, Nike Fitness Dance Mono Bag będzie wygodną opcją. Jest bardzo wygodny w użyciu ze względu na to, że jest ciasny dla ciała. Wewnątrz znajdziesz główną komorę i wewnętrzną kieszeń. Wzór ze skórzanymi wstawkami wygląda stylowo i przedłuża żywotność torby.
  3. Wśród toreb sportowych Nike są modele, które nadają się do łączenia z ubraniami w swobodnym stylu. Torba na ramię model Nike Heritage ze skórzanym logo wygląda swobodnie. Jest to ponadczasowa opcja projektowania.
  4. Szaro-różowa torba Nike Collectibles Small Grip Bag, która z rzędu pozostaje jedną z najwygodniejszych dla młodych ludzi. Do produkcji używanego nylonu i skóry, co sprawia, że ​​torba "nie jest zabijana". Regulowany pasek na ramię, wewnętrzna kieszeń na ważne szczegóły sprawiają, że model jest funkcjonalny.
  5. Do siłowni wśród torebek Nike idealna modelowa torba na ramię Gym. Zamek błyskawiczny w głównej komorze, skórzane wstawki i metalowe szpilki, wewnętrzna kieszeń nadają stylowi nowoczesny wygląd i sprawiają, że torba jest wygodna w sporcie.
  6. Biała torba Torba Nike HERITAGE AD TRACK BAG nadaje się do aktywnego trybu życia. Rozmiar torby pozwala dopasować wszystko, czego potrzebujesz, ale w tym samym czasie akcesorium pozostaje miniaturowe. Ta skórzana torba Nike posiada regulowane paski na ramiona, dwustronny zamek w głównej komorze i zewnętrzne kieszenie z przodu. Pasuje do odzieży sportowej i casualowej.
  7. Marka sportowa miłośników jogi oferuje osobną kolekcję ubrań i butów, a także powiązane akcesoria. Wśród sportowych toreb damskich, model Nike z Jogi Mono wyróżnia się ergonomiczną estetyką i kontynuuje ideę troski o środowisko. Torba wykonana jest z bawełny, skóry i naturalnych materiałów. Model ma główną komorę, ukryty rękaw i wewnętrzną kieszonkową torbę wygodnie mieści się z tyłu i jest dobrze nadaje się do zwiedzania miasta.
Torby Nike 1Torby Nike 2Torby Nike 3
Torby Nike 4Torby Nike 5Torby Nike 6
Torby Nike 7Torby Nike 8Torby Nike 9