Tendencje nowoczesnej mody sprawiają, że odzież sportowa i obuwie są coraz częściej kupowane nie tylko na trening, ale i na co dzień. Niektóre rzeczy stały się naprawdę ikoniczne: nie wstydzą się pojawić nie tylko poza klubem fitness lub siłownią, ale także na imprezach towarzyskich. Są to klasyczne, niskie trampki. Wiele gwiazd kina i show biznesu stanowi przykład modów, pojawiających się w takich butach, w tym na czerwonym dywanie na całym świecie. Takie eklektyczne obrazy wyglądają swobodnie i świeżo, trafnie i stylowo.

Co mogę założyć na niskie trampki?

To naprawdę wszechstronny but, który istnieje od ponad dekady: płynnie przeniósł się z XX wieku na 21. Męskie i damskie topowe tenisówki zacierają granicę między modą a życiem codziennym, dzięki czemu możesz łączyć je z zupełnie innymi rzeczami. Najważniejsze jest, aby zawsze słuchać wewnętrznego poczucia stylu i być kreatywnym. Oto przykłady udanych zdjęć:

  1. Na każdy dzień. Modne, krótkie spodnie, obszerna koszula w kratę, szeroki pas, duża torba i oczywiście wielokolorowe trampki Converse. Bardzo praktyczna i wygodna opcja.
  2. W stylu młodzieżowym. Popularną bluzą z kapturem jest bluza z kapturem, legginsy lub kolorowe grube rajstopy, szare lub białe trampki. Pamiętaj, że ten strój jest ważny tylko dla szczupłych dziewcząt.
  3. Mały romans. Puszysta krótka spódniczka, koszulka, kurtka, niskie buty Nike lub Adidas. Im większa spódnica, tym bardziej ekstrawagancki i niezwykły wygląd.

Jakie sneakersy do wyboru: niskie czy wysokie?

Klasyczne zawsze ma znaczenie - to jego główna zaleta. W tradycyjnych modelach tego buta zdecydowanie będziesz wyglądać stylowo. Ale wydłużone wersje dziś wyglądają bardziej modnie. Ponadto wysokie buty damskie bardziej praktyczne w złych warunkach pogodowych. Nie bój się eksperymentować - to klucz do sukcesu w znalezieniu własnego stylu.

Niskie trampki 1Niskie trampki 2Niskie trampki 3
Niskie buty 4Niskie buty 5Niskie buty 6
Niskie buty 7Niskie buty 8Niskie buty 9