Ogrodzenie wykonane z kłód o dekoracyjnym charakterze posłuży również jako bardzo niezawodna ochrona przed intruzami wjeżdżającymi na terytorium prywatne.

Ogrodzenie z bali jest doskonałą alternatywą dla konstrukcji betonowych, cegły , metal Jest to tradycyjny sposób ogrodzenia, typowy dla terenów Europy Wschodniej.

Często pojawiają się ogrodzenia z bali, szczególnie poza miastem - są one określane jako "styl rustykalny", który zawsze jest modny.

Różne ogrodzenia z bali

Najczęściej są to ogrodzenia zbudowane ze spiczastych kłód, tzw. "Palisad". Takie ogrodzenie jest przyjazne dla środowiska, trwałe, będzie niezawodnie chronić nie tylko przed niechcianą penetracją na terytorium, ale także przed wzrokiem ciekawskich, zapewni ciszę i spokój.

Ogrodzenia, w tym dłuta, zbudowane z okrągłych kłód o kształcie okrągłym i parzystym, wyróżniają się szczelnym połączeniem, które nie ma szczelin ani pęknięć.

Ogrodzenie wygląda bardzo stylowo i nowocześnie, układ kłód w którym jest poziomy. Ogrodzenie zbudowane z okrągłej kłody jest dość kosztowną przyjemnością, ponadto wymaga częstej profilaktyki i opieki, ale jej piękno jest tego warte.

Siekany płot z bali wygląda harmonijnie z domem z bali i jest budowany przy użyciu tej samej technologii. Ogrodzenie z bali, w połączeniu z tymi samymi budynkami, przyczynia się do stworzenia atmosfery rustykalnego komfortu, niezawodności i spokoju.

Aby obniżyć koszt materiału, ogrodzenie może zostać wzniesione z połówek kłód, a zaokrąglenia powinny być przecięte wzdłuż i zabezpieczone między słupkami wykonanymi zarówno z drewna jak i cegły, kamienia. Takie połączone ogrodzenie jest naprawdę dekoracyjnym elementem, który zdobi krajobraz.

log fence 1
log fence 2
log fence 3
log fence 4
log fence 5
ogrodzenie dziennika 6
log fence 7
log fence 8
ogrodzenie dziennika 9