W nadchodzącym zimnym sezonie kapelusze z dużymi dzianinami będą prawdziwym hitem. Zostały one zademonstrowane w ich kolekcjach przez projektantów zarówno mody, jak i niedrogich, demokratycznych marek.

Damskie czapki z dzianiny

Modne czapki z dzianiny o dużej dzianinie stały się logiczną kontynuacją trendu dla wielu rzeczy. nadwymiarowy w szafie nowoczesnej kobiety. Takie rzeczy są wygodne i praktyczne, poza tym wyglądają kobieco i podkreślają kruchość postaci. Tu i objętościowe czapki mogą sprawiać, że szyja staje się wizualnie cieńsza, twarz wąska, a także balansować proporcjami, jeśli jako ciepłą górną rzecz wybierzesz wolumetryczną puchową kurtkę lub płaszcz o przerośniętych formach.

wielkogabarytowe czapki z dzianiny1wielkimi dzianinami czapki2masywne czapki3

Najpopularniejsze modele czapek z bardzo dużych dzianin uzyskuje się dzięki zastosowaniu do nich nici objętościowych, co daje pożądaną objętość. W tym przypadku nitka wykonywana jest najczęściej z akrylu, znacznie rzadziej z wełny. Takie czapki mają najprostszą formę i nie są w ogóle dekorowane. Najczęściej, dla jeszcze większego wzrostu objętości, takie modele mają klapę lub małe pole twarzy.

masywne czapki na drutach4masywne czapki na drutach5masywne czapki na drutach6

Inne aktualne modele czapek wolumetrycznych mają swój rozmiar dzięki skomplikowanemu wzorowi warkoczy, które przeplatają się i dają dodatkową pompę i szerokość. Takie czapki z dużych krycia są często zaopatrzone w pompony.

Kolory modnych czapek

W tym sezonie najpopularniejsze będą używane do wyrobu dzianin na drutach wykonanych z różnobarwnej przędzy. Często nić w nich jest nierówno zabarwiona lub naszywane są kolorowe kawałki innego materiału, dzięki czemu można uzyskać modny "nierównomierny" kolor podczas dziania. Inna opcja - jednoczesne użycie dwóch lub więcej nici o różnych kolorach, które tworzą efekt pstrokacizny.

masywne czapki na drutach7masywne czapki na drutach8obszerne czapki z dużych krycia9

Kapsuły głośności klasycznych kolorów: czarno-białe, a także szare są zawsze modne. Te ostatnie będą najbardziej odpowiednie, szczególnie w połączeniu z błyszczącymi elementami, które można wykorzystać do dekoracji takich czapek. Na przykład czapki ozdobione półprzezroczystymi cekinami lub nitką z lurexem wyglądają pięknie.

Jeśli mówimy o innych kolorach, nie są one również zabronione. Wiele dziewczyn chce wyglądać dobrze nawet w zimie, więc dla nich istnieje wiele wariantów kolorowych lub monochromatycznych kapeluszy z jasnymi, a nawet neonowymi kolorami, które będą zauważalne z daleka.

wielkimi dzianinowymi czapkami10wielkogabarytowe czapki knit11duże dzianinowe czapki wolumetryczne12
masywne czapki z dzianiny13duże rozmiary czapki14trójwymiarowe czapki
wielkogabarytowe czapki 16obszerne czapki z dużych krycia17wielkoobjętościowe czapki masowe18