Często z początkiem ciąży dziewczynki mają problem z wyborem ubrań. Wiele rzeczy nie pasuje do stylu, co sprawia, że ​​postać jest zbyt pełna i nieproporcjonalna. A zimą wybór właściwej rzeczy staje się problemem. Co robić? W tej sytuacji przydatne będą sukienki z dzianiny dla kobiet w ciąży. Doskonale się rozgrzewają i dają poczucie komfortu.

Dzianinowe modele dla kobiet w ciąży

Dzisiaj jest wiele sklepów modele sukni dla kobiet w pikantnej pozycji. Są one zaprojektowane tak, aby nie zakłócać wzrostu brzucha, a jednocześnie zapewniać ciepło w chłodne dni. Oto podstawowe style strojów z dzianiny dla kobiet:

  1. Sukienka balonowa. Strój z "napompowanym" dnem wolumetrycznym. Ta funkcja dobrze obejmuje rosnący brzuch i pulchne biodra. Ciepły dziergany "grzyb" odciągnie uwagę od brzucha i skupi się na twarzy swojego pięknego właściciela.
  2. Sweterowa sukienka. Nadaje się dla tych, którzy nie są nieśmiali, aby pokazać swoją figurę. Pokrywa żołądek, nie ukrywając go. Często strój ma skrócony rękaw, więc pod nim pożądane jest noszenie cienkiego golfa.
  3. Sukienki z wysoką talią. Bardzo nadaje się dla kobiet w pozycji. Pod klatką piersiową jest zazwyczaj ozdobna wstążka, która skupia się na dekolcie i zastępuje talię. Dzianinowa sukienka dla kobiet w ciąży z wysokim stanem może być biała, czarna, czerwona itp.

Każda kobieta w ciąży wie, że cena strojów w wielu sklepach jest znacznie zawyżona, z powodów, które są dla nikogo niepojęte. Aby zaoszczędzić pieniądze, wielu próbuje związać sukienkę. Dzianinowa lub szydełkowa sukienka dla kobiet w ciąży jest doskonałą alternatywą dla zakupów. W tym przypadku najważniejsze jest dobranie właściwej przędzy. Eksperci radzą, aby pozostać na naturalnej wełnie z minimalnym dodatkiem syntetycznych.

Dzianinowe sukienki dla kobiet w ciąży 1Dzianiny sukienki ciążowe 2Trykotowe sukienki ciążowe 3
Dzianiny sukienki ciążowe 4Dzianiny sukienki ciążowe 5Trykotowe sukienki ciążowe 6
Trykotowe sukienki ciążowe 7Dzianiny sukienki ciążowe 8Trykotowe sukienki ciążowe 9