Minął kolejny rok i tu znowu urodziny - twoje lub twoje dziecko. Oczywiście, w takim dniu chcesz czegoś wyjątkowego, bez względu na to, ile masz lat. Możesz świętować w różnych miejscach, a nawet w różnych stylach, w zależności od osobistych preferencji, ale niektóre szczegóły wakacji nadają się do wszystkiego, a jednym z nich są konkursy. Prezentujemy ciekawe konkursy urodzinowe, które z pewnością sprawią ci dużo przyjemności.

Test odwagi

Ten interesujący konkurs urodzinowy jest bardziej odpowiedni dla dorosłych. Dla każdego gracza brany jest plastikowy kubek. Musisz umieścić je na tym samym stole i wlać do nich napoje, najlepiej w różnych kolorach. Najważniejsze jest to, że niektóre z nich muszą być zepsute (na przykład bardzo słone). Teraz, gdy wszystko jest już gotowe, każdemu graczowi wręczana jest prana piłka do ping-ponga lub jakikolwiek inny przedmiot tego rozmiaru. Gracze muszą na zmianę poprowadzić ich do stołu z okularami i napić się z miejsca, w którym spadnie przedmiot.

Trudne czytanie

A konkurs na urodziny będzie interesujący dla dzieci. Gracz będzie musiał wepchnąć do buzi duży kawałek bułeczki lub innego jedzenia i spróbować przeczytać ten tekst, mając pełne usta. Inny uczestnik nie powinien widzieć tekstu, ponieważ jego zadaniem jest zapisanie tego, co słyszy. Na koniec goście porównują powstałe teksty.

Stowarzyszenia

W tym interesującym konkursie na urodziny możesz zagrać przy stole. Pierwszy gracz musi nazwać dwa przypadkowe słowa, które przychodzą na myśl, ale nie są ze sobą powiązane (na przykład stół i piasek). Inny uczestnik powinien wymyślić sytuację, w której zostaną one wykorzystane. A potem przywołuje inne przypadkowe słowo, daleko od poprzednich dwóch. Zgadnij, co powinien zrobić następny uczestnik? I tak długo, jak masz dość wyobraźni.

Własne atrakcje

Do tego konkursu będą potrzebne zdjęcia słynnych atrakcji - Big Ben, Wieża Eiffla i tak dalej. Uczestnicy wylosują jeden z nich losowo i sporządzą kopię materiałów złomu. Oczywiście nie będzie to dokładnie działać, ale to jest fajne! Zwycięzcą jest ten, który otrzymuje najbardziej podobną liczbę.

Bajki na swój własny sposób

Jest to bardzo interesujący konkurs na urodziny lub inne święta, które można przeprowadzić w domu. W dorosłej firmie zbierają się ludzie z różnych zawodów, a teraz będą musieli zastosować swoje umiejętności zawodowe ... w zwykłych dziecięcych bajek. Organizator wycieczki może przedstawić bajkę w formie trasy turystycznej, lekarza - na przykład w formie badania psychiatrycznego. Daj gościom papier, długopisy i czas - a zobaczysz zabawny i ciekawy rezultat.

Śmieszne strachy na wróble

Ten konkurs urodzinowy jest zabawny w naturze. Podziel się drużynami, weź gazety, patyki, cokolwiek innego - i zbuduj strach na wróble. Możesz umieścić go na niektórych elementach ubrań, udekorować, ile fantazji wystarczy. Jednym słowem, rób to, co chcesz, jeśli tylko okaże się to zabawne, a wszyscy inni to lubią - w końcu wtedy twoja drużyna stanie się zwycięzcą.

Oto one, proste i interesujące konkursy na urodziny dla dzieci i dorosłych. Nie bądź leniwy, szukaj różnych konkursów, opartych na osobistych preferencjach i planach, lub próbuj pokazać wyobraźnię i wymyśl coś samemu. Urodziny to wesołe wakacje, których nie powinno się przeprowadzać w nudnych rozmowach przy stole, ponieważ jest ich wystarczająco dużo w naszym życiu. Niech wasza uroczystość okaże się niezwykła i jasna, co ty i twoi goście będziecie chcieli zapamiętać przez długi czas.