Najlepszym sposobem na zachowanie dobrych wspomnień jest uchwycenie ich na zdjęciu. Nawet po latach, wysokiej jakości i piękne zdjęcia zrobione w pokrytym śniegiem parku, lesie, na lodowisku lub spacerze sprawią, że będziesz się uśmiechać i pocieszyć. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedniego fotografa i dostosować się do strzelania. A teraz porozmawiamy o oryginalnej zimowej sesji zdjęciowej dziewczyn.

Zimowa sesja zdjęciowa w lesie: pomysły

Najbardziej bajecznym miejscem do strzelania zimą jest bez wątpienia las. Drzewa w śniegu, promienie słoneczne przedzierające się przez gałęzie są wspaniałą scenerią do fotografowania w dowolnym stylu.

Jeśli wybierasz się na sesję zdjęciową na świeżym powietrzu, zadbaj o odpowiednie ubranie - jeśli na zewnątrz jest zimno, w tym czasie pojawi się płaszcz z owczej skóry, futro lub ciepła kurtka puchowa. Jeśli chcesz zrobić serię zdjęć w lekkiej sukience lub wieczorowej sukience z odkrytymi ramionami, zadbaj o ciepły kocyk i gorącą herbatę lub kawę dla modelki.

Strzelanie w naturze to doskonała okazja, aby się oszukać. Rzeźbienie bałwana, grając w śnieżnego anioła lub śnieżki, pomoże ci uzyskać emocjonalne strzały. Jeśli nie lubisz tego rodzaju rozrywki, stwórz salut na śniegu, zbierając śnieg w dłoni i wyrzucając go.

Zimowy las jest świetny rodzinne sesje zdjęciowe i historia miłosna - mimo otaczającego ją zimna obrazy są po prostu przepełnione ciepłem kochających serc.

Las jest sceną wielu bajek. Zimowe zdjęcia w lesie to świetny pretekst, aby przekształcić się w Czerwony Kapturek, Królewnę Śnieżkę lub Królową Śniegu.

Jeśli z jakiegoś powodu wycieczka do lasu na strzelanie okaże się niemożliwa, zimowa sesja zdjęciowa dziewczyn w parku będzie doskonałą alternatywą. Po prostu wybierz się na spacer, zabierz ze sobą ukochaną osobę, dzieci lub dziewczynę. Możesz wziąć termos z herbatą lub kawą, ciasteczkami lub słodyczami. Świąteczny bajeczny nastrój można łatwo stworzyć za pomocą bombek, musującego "deszczu" i girland. Możesz też kupić więcej niezwykłych akcesoriów - lody, balony lub wieniec z kwiatów (możesz sztucznie).

pomysły na zimowe sesje zdjęciowe dziewczyn 1pomysły na zimową sesję zdjęciową dziewczyn 2pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 3
pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 4pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 5pomysły na zimową sesję zdjęciową dziewczyn 6

Piękne zimowe dziewczyny z sesji zdjęciowych

Doskonałą opcją do filmowania będzie także zimowa sesja zdjęciowa dla dziewcząt na lodowisku. Zdjęcia w ruchu zawsze wyglądają bardzo żywiołowo i emocjonalnie. Nawet jeśli nie jesteś zbyt pewny siebie stojąc na rolkach, spróbuj zrobić co najmniej kilka zdjęć wartych tego. Ponadto zawsze możesz pozować siedząc na lodzie lub na lodowisku. Czasami nie można nosić łyżwy, ale używać ich jako akcesoriów - trzymaj je w rękach lub nosić je, przesuwając je na ramieniu. Jeśli nie lubisz jazdy na łyżwach, stań na nartach lub pojedź na sankach. I pamiętaj o dzieciństwie, i rób dobre zdjęcia.

pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 7pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 8pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 9
pomysły na zimowe sesje zdjęciowe dziewczyn 10pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 11pomysły na zimowe sesje zdjęciowe dziewczyn 12

Wszelkie sporty zimowe nadają się również do strzelania.

Dobrym pomysłem jest również wizerunek Diana Łowczyni (będziesz potrzebować ubrań w stylu greckim i łuku ze strzałkami). Jednak bardziej nowoczesna wersja - kombinezon myśliwski i pistolet - wygląda równie jasno.

Makijaż na zimową sesję zdjęciową powinien pasować do stylu zdjęcia. Jeśli planujesz robić zdjęcia fantasy (z fantazyjnymi dekoracjami i kostiumami), makijaż może być jasny i zauważalny. Ale w większości przypadków na zimową sesję zdjęciową wystarczy podświetlić oczy i zadbać o zdrową, równą cerę modelu. Jeśli chcesz, możesz również nałożyć na usta kilka kropli przezroczystego lub różowego połysku.

Dobry powód do strzelania może służyć Boże Narodzenie fair . Migające światła, góry słodyczy i zabawne pamiątki pomogą Ci dostroić pożądaną modę i uzyskać wiele pozytywnych emocji.

Jak widać, aby zorganizować ciekawe i niezwykłe zimowe sesje zdjęciowe, dziewczyny nie potrzebują tak wiele. Najważniejsze, aby nie bać się eksperymentować i móc patrzeć na rzeczy o świeżym wyglądzie.

pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 13pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 14pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 15
pomysły na zimową sesję zdjęciową dziewczyn 16pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 17pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 18
pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 19pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 20pomysły na zimową sesję zdjęciową dla dziewczyn 21