"Chcę zostać suką!" - oto jest niekontrolowany okrzyk duszy zdesperowanej dziewczyny. Dlaczego desperacko? Tak, ponieważ suka nie chce być z "dobrego życia". Spójrzmy prawdzie w oczy - niechęć ludzi, rola "drugiego planu", zarówno w zespole, jak iw każdej innej firmie, słabość, z której tak trudno się pozbyć - wszystko to jest zmęczone! Doszliśmy do pewnego momentu, jesteśmy na granicy, nie chcę tak żyć, chcę być "inny", chcę stać się kimś innym - chcę zostać suką! A jeśli chcesz, możesz spróbować ...


Nie ma ograniczeń co do doskonałości

Mężczyźni lubią suki, gatunki amazonek, odważne, pełne temperamentu i namiętne. Tak, mężczyźni lubią suki, ale nie histerycy, "piłujący" człowieka, a więc, przepraszam, kastrując go moralnie.

Jak zostać stinkerem w różnych książkach zapewnia mnóstwo wskazówek. Niektóre rady są godne uwagi ze względu na ich niekonsekwencję w kobiecym charakterze, wyodrębnia się kobieca psychologia i oczywisty feminizm. Suka nie podąża za podobną ideologią, jest ponad to. Nie można lekceważyć mężczyzn, ponieważ w ten sposób dyskontujemy naszą kobiecość.

Jak zostać śmierdzącym dla męża - podobne pytanie niepokoi, z reguły, tych, którzy z jakiegoś powodu nie czują "męża" w swoich mężach. Dzieje się to na poziomie podświadomości. Próbując zrekompensować brak "męskości" w swoim mężu, kobieta nie ma wyboru, musi stać się bardziej zdecydowana, pewniejsza siebie, twardsza i bardziej skuteczna. Uważaj, ponieważ:

  • takie zachowanie może doprowadzić do całkowitej "zmiany ról" w rodzinie;
  • mąż pójdzie tam, gdzie poczuje się jak człowiek, głowa rodziny.

Byłoby lepiej, gdybyś wspierał swojego męża, ustawiał go w "zdrowy sposób", jak zostać suczką być w stanie zainspirować i zmotywować do sukcesu.

Jak stać się prawdziwą sukcesem i sukcesem w pracy - takie pytanie może być przydatne dla tych, którzy chcą zrobić karierę i odnieść sukces. Nienaganny wygląd, profesjonalna świadomość, odpowiedzialność i umiejętność "nad głową" - co za dobra suka. Jeśli chcesz odnieść sukces, przygotuj się na zazdrość swoich kolegów, ponieważ zawsze znajdujesz się w centrum uwagi i jesteś gotowy na to, by "wytrzeć nos". Pracować nad sobą, angażować się w samorozwój, dużo czytać, upaść z godnością i nie poddawać się panice i lękowi - być prawdziwą sztuką dziwki.