Duży, szeroko otwarty, przyciągający wzrok wirów - źródło dumy dla niektórych dziewcząt i płonąca zazdrość innych. Co, jeśli z natury twoje "lustra duszy" nie są tak duże, jak byś chciał? Czy nie jesteś zadowolony z azjatyckiego kształtu oka? Czy jest możliwe, aby małe oczy były duże i jak? Zostanie to omówione w naszym artykule.

Jak powiększyć oczy za pomocą makijażu?

Najlepszymi asystentami w tym biznesie będą kredki do oczu, jasne odcienie i obszerny tusz do rzęs. Ale zanim spróbujesz bardziej wizualnie spojrzeć na oczy kosztem kosmetyków, zwróć uwagę na brwi. Konieczne jest nadanie im schludnego kształtu, wyrywanie nadmiaru włosów na dolnej krawędzi brwi, czasem konieczne jest wydłużenie ogona. Zgrabne zgięcie prawidłowo wymodelowanych brwi daje efekt szeroko otwartych oczu, a zastosowanie zakreślacza bezpośrednio pod brwiami poprawia to. Teraz przyjrzyjmy się, jak wizualnie zwiększyć oczy przy tworzeniu codziennego makijażu.

Okablowanie czy ołówek? Możesz użyć jednej i drugiej, głównej rzeczy - poprawnie. Większość wizażystów zaleca umieszczenie górnej powieki ołówkiem, pozostawiając delikatnie linię pióra jak najbliżej rzęs. Kolor ołówka dobierany jest w zależności od koloru oczu: jasna czekolada, szary, liliowy, błotnisty, ale nie czarny. Jeśli korzystasz z podvodku, zwróć uwagę, że linia powinna być cienka, zacznij od środka oka i delikatnie wystawaj poza jej zewnętrzny narożnik delikatną strzałką. Dolną powiekę zaleca się narysować biały lub bardzo jasny ołówek o perłowym połysku, ponieważ pomaga to uzyskać efekt dużych oczu i dać im blask.

Cienie. Powinny być nienasycone, kojące odcienie. Zastosuj do całej powieki główny ton pastelowego koloru, a następnie spraw, aby ledwo wyczuwalny akcent w zewnętrznym kąciku oka był nieco jaśniejszy, dobrze odcień. Przestrzeń w wewnętrznym kąciku oka i pod brwiami pokrywa najjaśniejszy odcień lub zakreślacz. W schemacie kolorów niekoniecznie koncentruj się na uniwersalnych odcieniach beżu, eksperymentuj z niebieskim, różowym, liliowym. Na przykład, jak sprawić, by zielone oczy były bardziej przy pomocy cieni? Korzystanie z pięknych odcieni: mięty, szaro-zielone, khaki, kawa z mlekiem.

Как сделать глаза визуально больше

Atrament. Lepiej jest wybrać czarny tusz do rzęs, ponieważ zakrzywione rzęsy pomagają optycznie powiększyć oczy. Możesz dodać rzęsy za pomocą pincety. Dobra jest również masa tuszu do rzęs, nadająca wyrazu dramatyzmu i ekspresji. Cięcie oczu wyda się większe, jeśli przykleisz kilka rzęs do zewnętrznego rogu.

Jeszcze więcej okazji otworzy ci wieczór, świąteczny makijaż, tutaj pytanie, jak sprawić, by oczy miały więcej odpowiedzi. Jasne cienie, gruby eyeliner górnej i dolnej powieki, strzałki ułatwiają "rysowanie" pożądanego kształtu oka w dowolnej technice (wschodnie, zadymione oczy, "kocie oczy" lub "oczy łani").

Jak sprawić, by oczy bardziej zyskały na ćwiczeniach?

Na pewno słyszałeś o liftingu - gimnastyce mięśni twarzy, która daje doskonały efekt odmładzający. Okazuje się, że istnieją specjalne ćwiczenia, aby małe oczy były duże. Trening i poprawa odcienia powiek pozwalają na delikatne uniesienie brwi, zniknięcie worków pod oczami, wygładzenie nóg wronia oraz pojawienie się w oczach żywości i blasku. Nic dziwnego, wizualnie wydają się większe.

Ćwiczenie jest dość proste. Rozpuść indeks i środkowe palce litery V i przymocuj je do twarzy tak, aby środkowe palce znalazły się nad grzbietem nosa, a palce wskazujące znajdowały się w pobliżu zewnętrznych rogów oczu. Dokręć dolną powiekę tak, jakbyś chciał ją podnieść, podczas gdy powinieneś poczuć, jak zewnętrzne mięśnie wokół oczu są napięte i pulsujące. Powtórz ćwiczenie 10 razy, wytężając i rozluźniając mięśnie przez kilka sekund. A teraz spróbuj zamknąć oczy i, po prostu pociągając mięśnie, policz do 40-ka. Powtarzaj tę prostą gimnastykę rano i wieczorem, a wkrótce będziesz zaskoczony, jak możesz sprawić, by twoje oczy były wizualnie większe.

Jak zrobić wąskie oczy duże: doświadczenie chirurgów plastycznych

W Japonii i Korei bardzo popularne są operacje związane z europeizacją sekcji oczu. Wykonuje się je w Rosji, Kazachstanie i innych krajach WNP, gdzie chirurdzy zdobyli znaczne doświadczenie, jak sprawić, by brązowe oczy azjatyckie bardziej się rozszerzyły. Как сделать узкие глаза большими Takie operacje otrzymały odrębną nazwę "Singapuri". Stosowano głównie bapharoplastykę, aby utworzyć fałd górnej powieki, co nadaje okrągłości oczom.

Wśród właścicieli europejskiego typu wyglądu, Blepharoplastyka górnej powieki jest pożądana, aby usunąć zwisającą skórę, a dolna, aby wyeliminować worki pod oczami. Rzadziej stosowanie kantoplastyki polega na zmianie nacięcia oczu poprzez skorygowanie zewnętrznego kącika oka.

Oczywiście, plastyczna korekcja odcinka oka jest najbardziej radykalną metodą powiększania oka. Ale aparat więzadłowy w wieku człowieka jest bardzo złożony i kruchy, a leżenie pod nożem chirurga plastycznego jest tylko poważnym warunkiem tego.