Dla młodych rodziców pierwsze urodziny dziecka to ważne święto, a czasem obchodzone jest z całą rodziną. Nie jest tak łatwo zaprosić wielu krewnych i przyjaciół, przygotować przysmaki i sprawić, by wakacje były naprawdę zabawne. Warto zadbać o ten dzień wcześniej.

Gdzie świętować dziecko w roku?

Jednym z głównych punktów jest wybór miejsca na uroczystość. Młodzi rodzice z reguły nie mają czasu na gotowanie i dekorowanie pokoju. Dlatego w najprostszy sposób, w jaki sposób możesz świętować swoje pierwsze urodziny, udaj się do specjalnej firmy, w której wszyscy zaaranżują dla Ciebie. Możesz po prostu wybrać kawiarnię lub małą restaurację i udekorować salę samodzielnie.Istnieją dwa główne scenariusze: jak oznaczyć 1-letnie dziecko. Niektórzy rodzice wolą hałaśliwe i zabawne świętowanie z programem rozrywkowym i różnego rodzaju konkursami. Ale większość woli przytulną rodzinną ucztę, w której wszyscy będą wygodnie. Jeśli nie planujesz zebrać dużej liczby gości, to jest to możliwe do odnotowania w domu.

Twoje pierwsze urodziny

Teraz jest trochę o tym, jak poprawnie zaplanować wieczór, aby wszyscy mogli się dobrze bawić, a urlop zakończy się sukcesem.

  1. Jedzenie na pierwsze urodziny dla dorosłej połowy gości może być cokolwiek. Pamiętaj, że jest to święto dla dziecka i lepiej jest przygotować gry i konkursy dla dzieci niż stanąć przy piecu. Jeśli zaprosisz gości z dziećmi, stolik świąteczny powinien być dla nich jak najprostszy. Dzieci nie są dorosłymi, a gromadzenie się dla nich jest męczące. Lepiej jest układać osobne talerze z owocami, sokami, ciasteczkami, sałatki , przekąski , kanapki i kolorowy tort urodzinowy. Dzieci mogą w razie potrzeby wymyślić coś dla siebie.
  2. Jak udekorować pierwsze urodziny? Warto także zacząć od tego, który zaprosiłeś. Dzieciom spodoba się obfitość piłek, różnego rodzaju gwizdki i noisy. Nadmuchiwane suche baseny, piłki i wiele niespodzianek - to ucieszy dzieci. Dziś Twoje dziecko ma 1 rok i należy je zauważyć pierwotnie, ponieważ w przyszłości będziesz w stanie mówić o tych dniach, które już dojrzały do ​​malucha. Powiesić duży stojak z zabawnymi zdjęciami i zaprosić gości do pisania życzeń, zaprosić fotografa i proszę wszystkich o zdjęcia.
  3. Pierwsze urodziny dziecka mogą być głośne i zabawne dla dorosłych i dzieci. Przygotuj różne konkursy i gry, w których będą uczestniczyć rodzice i dzieci. Pamiętaj, aby przygotować nagrody i drobne upominki. Uważaj i akompaniament muzyczny. Aby uczcić rok zabawy dla dziecka, podnieś jak najwięcej utworów dla dzieci, odłóż obrazy wieloosobowych.

Tradycje dnia pierwszego porodu

Wiele krajów wymyśla wiele sposobów świętowania 1 roku życia dla dziecka, ale istnieją również tradycje, które pozostają na stałe dzisiaj. W pierwsze urodziny swojej córki ułóż przed nią przedmioty i pozwól jej wybrać dziecko, które lubi. Tangle oznacza długie życie, książka jest uważana za symbol wiedzy i nauki, piłka symbolizuje sukces w dziedzinie sportu, kwiat oznacza szczęśliwe życie rodzinne, a moneta oznacza bogactwo.

Niektórzy wymyślają własne, jak pierwotnie oznaczyć rok dziecka i przedstawić swoje tradycje. Na przykład możesz każdy dziecko 1 rok rok, aby wystrzelić piłki w niebo zgodnie z liczbą lat spełnionych.

Często pierwszemu urodzeniu syna lub córki towarzyszą cenne prezenty. Babcie mają skłonność do prezentowania małej biżuterii małym księżniczkom, a dla chłopców można wybrać cenną pamiątkę do wzrostu.

Właściwy sposób, jak świętować dziecko w wieku 1 roku i uzyskać wiele niezapomnianych zdjęć, zaoferować dzieciakowi talerz z dużym kawałkiem ciasta. A potem po prostu go obserwuj i rób zdjęcia. Dzieci mają tendencję do poruszania całą ręką w słodko i polizania palców. Niezbyt często, a całe dziecko jest pokryte warstwą kremu w procesie uczenia się.