Marzenie każdej kobiety - zadbane i piękne włosy. Ale co zrobić, jeśli natura nie przyznała eleganckiego nakrycia głowy? Przedłużanie włosów - dzięki tej procedurze możesz zaskoczyć wszystkich, nagle stając się właścicielem szoku luksusowych włosów. Za kilka godzin mistrz zwiększy twoje włosy do 70 cm długości, z doskonałą objętością, i nikt nie zgadnie, że to nie są twoje "rodzime" włosy.

Zimne i gorące przedłużanie włosów

Nowoczesne metody przedłużania włosów są podzielone na dwie duże grupy - zimne i gorące przedłużanie włosów.

Do zimne gromadzenia obejmują:

 1. Technologia hiszpańska - jej główną zasadą jest klejenie pasm za pomocą specjalnego kleju.
 2. Japońska technologia - z jej pomocą sztuczne włosy są przymocowane do włosów specjalnymi metalowymi klipsami.

Metody gorących budynków to:

 1. Angielska technologia - najczęstsza metoda budowania. Aby użyć tej metody, długość włosów musi wynosić co najmniej 6 - 7 cm Technologia ta polega na tym, że sztuczne lub naturalne pasma są przyklejane do włosów za pomocą żywicy organicznej (keratyny).
 2. Włoska gorąca konstrukcja to najnowocześniejsza technologia w gorących modelach przedłużania włosów.

Gorąco rozszerzenie torebki stała się jednym z najbezpieczniejszych przedłużaczy włosów. W tej metodzie używa się pasm włosów z żywicą keratynową już nałożoną na nie w fabryce. Żywica, w której przymocowane jest pasmo włosów, wygląda jak małe, płaskie płyty. Aby zmiękczyć, stosuje się specjalne urządzenie elektryczne - szczypce do przedłużania gorących włosów. Jak tylko żywica się rozpuści, zostaje sprasowana razem z paskiem za pomocą specjalnej pincety, aby utworzyć płaską kapsułkę.

Kapsułki, ochładzające, stają się jak małe talerze. W takim przypadku włosy będą łatwe do rozczesania, kapsułki nie będą widoczne, włosy z takich kapsułek nie będą wyczesywane, okres noszenia osiąga 3-4 miesiące, po czym konieczne jest albo poprawienie, albo usunięcie pasków.

Gorące przedłużanie włosów Keratyny jest sposobem przedłużania, który jest odpowiedni dla każdego włosa, podczas gdy same kapsułki mogą być do wyboru: płaskie, okrągłe lub dowolne inne.

Jak zrobić torebkowe przedłużanie włosów?

Będziesz potrzebował:

 • papier woskowany;
 • nożyczki;
 • klej keratynowy z palca;
 • pasma włosów;
 • władca;
 • osłona na palce;
 • naczynia do roztopionego kleju;
 • szczypce grzejne.
Instrukcja:
 1. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz w sklepach kosmetycznych. Rozłóż na stole kawałek papieru woskowego, aby włosy nie przykleiły się do powierzchni w celu przedłużenia. Podzielić pasma włosów na kawałki o szerokości 15 mm lub mniejszej. Jest to dość długi proces, ale wynik jest tego wart. Włosy mogą być zarówno naturalne, jak i syntetyczne.
 2. Gorące przedłużanie włosów 1
 3. Nałóż na palce ochronne bezpieczniki, aby chronić je przed gorącym klejem. Zanurz krawędzie rozciągliwych pasm (te końcówki zostaną przymocowane do Twoich naturalnych włosów) do roztopionego kleju keratynowego o 2 cm Wyciągając pasma z kleju, musisz przycisnąć ich końcówki pokryte klejem palcami.
 4. Gorące przedłużanie włosów 2
 5. Umieść pasma na papierze i pozwól im wyschnąć. Zajmie to około dwustu takich pasm. Ostrożnie obchodź się z zamkami, aby się nie pomylić. Usuń wierzch włosów naturalnych. Dołącz kolejno przygotowane pasma do włosów, podgrzewając końcówkę za pomocą kleju za pomocą specjalnego narzędzia. Specjalne narzędzie do podgrzewania stopi klej keratynowy, który będzie mocował końce pasma do naturalnego.
 6. Gorące przedłużanie włosów 3
 7. Wzmocnij rozciągliwe pasma jak najbliżej skóry głowy, ale uważaj, nie pal się. Najprawdopodobniej będziesz potrzebować czyjejś pomocy, aby przywiązać nagromadzone pasma z tyłu głowy. Ciesz się wynikiem!
 8. Gorące przedłużanie włosów 4

Jak usunąć gorącą pojemność?

Usuń gorącą kompozycję poprzez zmiękczenie kapsułek specjalnym płynem, aby usunąć gorącą kompozycję. Mistrz na przemian bierze akre- dowane pasma i nakłada specjalny płyn na kapsułki keratynowe, aby usunąć gorącą kompozycję. Po zmiękczeniu keratyny specjalista dodatkowo rozwiąże kapsułki szczypcami, aby usunąć przedłużenie. Po tym połączenia keratyny są odłączone.