Wysoka i napięta klatka piersiowa - marzenie każdej kobiety. Nie wszyscy i mieliśmy szczęście pod względem wielkości i proporcji, ale jeśli tylko operacja plastyczna może znacząco wpłynąć na objętość, to całkiem możliwe jest poprawienie kształtu piersi bez operacji.

Kobiece piersi - wysokie, czy nie?

Jeśli zawsze miałeś piękną wysoką klatkę piersiową, ale teraz jej kształt pozostawia wiele do życzenia, najprawdopodobniej, całkiem niedawno, pewne zmiany zaszły w twoim życiu. Na przykład:

  • ciąża;
  • karmienie dziecka;
  • znaczna utrata wagi;
  • poważna choroba, operacja;
  • naruszenie postawy.

Wszystkie te czynniki w ilości i każda z nich oddzielnie mają zły wpływ na wygląd, powodując zwiotczenie gruczołów sutkowych. Aby twoja wysoka elastyczna klatka piersiowa mogła wrócić do ciebie, będziesz musiał odrobinę wysiłku.

Jak zwiększyć piersi?

Istnieje kilka sposobów na poprawę kształtu piersi, a głównym sportem. Ćwiczenia fizyczne pozwalają nie tylko wzmocnić mięśnie piersiowe i zwiększyć elastyczność skóry , ale także wpływa na postawę. Pamiętaj: przygnębienie i piękny kształt piersi są niekompatybilne! Najlepiej zapisać się na siłownię i poprosić instruktora, aby opracował dla ciebie kompleks poprawiający kształt piersi. Ale możesz zrobić to sam, kupując hantle. Ćwiczenia takie jak pompki, podnoszenie rąk z hantlami podczas siedzenia i leżenia pozwolą Ci odzyskać dawną piękność, a jednocześnie wzmocnią ramię ramienia.

Środki pomocnicze

Skóra piersi jest bardzo delikatna, dlatego potrzebna jest specjalna pielęgnacja:

wysoka kobieca pierś
  1. Unikaj wysokich temperatur wody, nie bierz zbyt gorącej kąpieli.
  2. Użyj kremu odżywczo-tonizującego. maski , wykonaj masaż ujędrniający. Wszystko to pomoże zacieśnić skórę, co pozytywnie wpłynie na kształt piersi.
  3. Jeśli masz duży rozmiar - noś specjalną bieliznę na szerokich paskach.

Oczywiście, z biegiem czasu, wiek nadal będzie zbierał żniwo, a będziesz musiał zapomnieć o głębokim dekolcie, ale to całkowicie w twojej mocy, aby utrzymać wysoką piękną skrzynię do pięćdziesięciu lat, a może dłużej!