Futra z norek, które należą do elity, od dawna są uznawane za jedne z najpiękniejszych, ciepłych, odpornych na zużycie. Wiele kobiet marzy o tym, by w swojej szafie mieć luksusowe futro z norek. Oczywiście koszt futerek nie musi ich zmieniać jak rękawiczki, ale są dostępne modele dla wielu. Jednym z nich jest futro z norki avtoledi - modelu, który zyskał popularność ze względu na swoją praktyczność i wygodę. Długie futra nie zawsze są odpowiednie, zwłaszcza jeśli kobieta często jeździ samochodem. Krótki płaszcz z norek avtoledi z kapturem - to model, który pozwala czuć się komfortowo i swobodnie za kierownicą, nie martwiąc się o to, że rąbek jest brudny lub wstrzyma ruch. Taki płaszcze są również dobre pod tym względem, że nie wyszły z mody w ostatnich latach, co oznacza, że ​​kosztowny zakup sprawi przyjemność właścicielowi przez więcej niż jeden sezon. Nienaganny wygląd i entuzjastyczne widoki kobiety w płaszczu z norek są zapewnione.

Futro avtoledi z norki 1Mink fur avtoledi 2Mink fur avtoledi 3
Luksus i praktyczność

Mając w garderobie modny norek, możesz tworzyć stylowe obrazy każdego dnia. W przeciwieństwie do długich, krótkich modeli idealnie komponują się ze spódnicami w różnych stylach, a także z spodnie, sukienki, a nawet z dżinsami młodzieżowymi. Wszechstronność krótkich modeli polega na tym, że mogą je nosić zarówno młode dziewczyny, jak i kobiety w wieku.

Aby utworzyć futro z norek auto-ice używać i stałych płyt z futra i poszczególnych płócien, a nawet małych kawałków. Oczywiście wpływa to na koszt produktu. Pomimo faktu, że futra z twardych talerzyków norek zawsze kosztują więcej, możesz stać się posiadaczem bardziej przystępnego modelu, który chociaż uszyty jest z paskami, ale nie wygląda gorzej. Dzięki nowoczesnym technikom szycia czasami trudno jest określić, który produkt jest zszyta z litych płytek i który jest wykonany z pasków lub kawałków. A więc futro z norek z avtoledi, które nazywane jest "przekrojem" ze względu na osobliwości cięcia, jest dziś bardzo popularne. Pasy futrzane w takich modelach są umieszczone poziomo. Daje to projektantom możliwość eksperymentowania z kombinacją kolorów. Futra wyglądają niezwykle stylowo, a ich kolor zmienia intensywność od góry produktu do dołu. Modele uszyte z pasków w kontrastujących kolorach, nie mniej w popycie. Jakość i wygląd futra zależy od jego wyglądu. Tak więc norka amerykańska charakteryzuje się puszystą i długą drzemką, podczas gdy norka europejska ma krótszy stos, ale różni się gęstością. Ale norka skandynawska to futro, które ma średnią długość i grubość, i dlatego jest uważane za uniwersalną opcję. Tego typu futro ma inną barwę. Norka skandynawska ma szlachetny niebieskawy odcień. Jaką opcję byś nie wybrała, abyś czuła się komfortowo w płaszczu z wełny autolady przy każdej pogodzie, nie ma wątpliwości.

Szczególną uwagę zwraca się na kolor produktu. Futra norek mają szeroką gamę gatunków. Jeśli lubisz jasne futra, to norek palomino będzie idealnym rozwiązaniem. Produkt norek z Palomino może mieć biały, piaszczysty, mleczny kolor. Futra z avtoledi futra fioletowego lub grafitowego będą pasować miłośnikom szlachetnych odcieni szarości. Najbardziej eleganckim i praktycznym modelem jest brązowa lub czarna powłoka z wełny mineralnej, do której można wykorzystać krawiectwo futra ze skóry skaningowej.

Jeśli twoje życie jest wypełnione ruchem, ale w każdej sytuacji chcesz wyglądać przyzwoicie, futro z norek futrzanych avtoledi musi koniecznie "ułożyć się" w twojej szafie! Ze względu na różnorodność modeli do wyboru idealna opcja nie zadziała.

Futro z norki 4Mink fur avtoledi 5Norka futerkowa avtoledi 6
Mink Fur Coat 7Futro z norki 8Mink Fur Coat 9
Mink fur avtoledi 10Futro avtoledi z norki 11Futro z norki 12