Bardzo często samotni ludzie, a także ci, którzy po prostu szukają swojej bratniej duszy, używają różnych metod i technik feng shui dla miłości, zgodnie z którym każdy dom ma strefy miłości i romansu. Wystarczająco każdego roku, aby monitorować ruch energii i "rozkoszować się" tymi stronami miłosnymi swoją uwagą i odpowiednimi atrybutami. Ale o wszystkim w porządku i tak wyraźnie, jak to możliwe!

Najdelikatniejsze zalecenia miłości zalecają naukę wschodnią

Zanim się upewnicie o wpływie chińskich metod przyciąganie miłości musicie wiedzieć na pewno i mieć pewność, że chcecie założyć rodzinę i chętnie zdobędziecie nie tylko partnera seksualnego, ale także osobę duchowo bliską. Na początek warto uwolnić dom od wszystkiego, co przypomina o przeszłych nieudanych związkach. Musisz również wykonać następujące czynności:

  • włożyć do sypialni łóżko do dwóch osób, i konieczne jest zorganizowanie go tak, aby był dostępny z obu stron, niezbędny do swobodnego przepływu energii Qi;
  • położyć coś na szafce nocnej, która byłaby powiązana z płcią przeciwną. Może to być magazyn dla mężczyzn, bransoletka dla kobiet i tak dalej;
  • Nie zaniedbuj atrybutów sprzedawanych w wyspecjalizowanych sklepach ezoterycznych. Nieodłącznymi maskotkami Feng Shui dla miłości są sparowane figurki, a mianowicie kaczki mandarynki, gołębie lub ludzie. W skrajnych przypadkach można je zastąpić obecnością w domu zestawu dań na obiad lub pary szczoteczek do zębów.
Jak przyciągnąć miłość dzięki Kwiatowi Romansu?

Mocniejszą metodą jest odnalezienie i aktywacja Brzoskwiniowego Kwiatu lub Romansu, który nie przypomina symboli miłości takich jak Koń, Szczur, Królik czy Kogut. Na początek, używając kalkulatora astrologicznego, musisz dowiedzieć się, jakie zwierzę urodziłeś się w dniu zwierzęcia. Następnie, zgodnie z tabelą, znajdź swój kwiat miłości. Aby mógł rozpocząć "pracę", wystarczy nosić ze sobą postać lub obraz patrona w romansach.

Przyciąganie twojej połówki za pomocą sekt miłości feng shui

Sposób aktywacji romantycznych stref w domu jest uważany za jeden z najtrudniejszych. Aby je ustalić, musisz użyć kompasu feng shui. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że każdy Romantyczny Kwiat należy tylko do centralnej części sektora po stronie świata. Po nałożeniu szablonu na plan domu i niezbędne miejsca zostały wyraźnie ustalone, konieczne jest umieszczenie w nich wazonu ze świeżymi kwiatami, które powinny zostać zmienione w miarę jak więdną. Źle, jeśli strefa miłości padła w toalecie lub spiżarni. W tym przypadku wszystkie manipulacje z ustanowieniem Peach Blossom będą musiały zostać powtórzone, tylko teraz podstawą musi być nie dzień, ale rok urodzenia. Ważnym niuansem jest użycie tej metody, aby przyciągnąć nowe romantyczne randki, żonaty, nie powinno być używane. Jeśli znaleziono właściwą osobę, wazon z kwiatami musi zostać usunięty.

To nie wszystkie metody chińskiej doktryny mają na celu przyciągnięcie romantycznych związków. symbole miłości przez feng shui4 Możesz również użyć metody kolorów miłości przez Feng Shui i innych opcji. Dozwolony jest zestaw środków i ich zmiany w zależności od powagi sytuacji. Trzeba jednak zrozumieć, że nawet wszystkie magiczne amulety i symbole nie przyniosą pożądanego rezultatu, chyba że zastosujesz swoje osobiste wysiłki, by stworzyć parę. Musisz być aktywny i przyjazny, swobodnie flirtować z płcią przeciwną, zwracać uwagę na ludzi, których lubisz i poznawać ich. Symbole miłości w twoim domu wzmocnią Twoją pewność siebie i pomogą ci osiągnąć zamierzony cel.