Elektrokulki są wygodne i nowoczesne. Dzięki niemu możesz zwijać włosy z minimalnym uszkodzeniem, ponieważ nowoczesna technologia pozwala używać materiałów, które chronią i pielęgnują Twoje włosy.

Jak działają hamburgery elektryczne?

Elektrokulki to media termiczne, które ogrzewa się nie przy pomocy wrzącej wody, jak to było w przypadku ich prototypów, ale za pomocą elektryczności. Elektryczne termosy sprzedawane są w specjalnym opakowaniu, w którym jest zbudowany element grzejny. Każda cewka curlera ma metalową stronę, która przewodzi ciepło wewnątrz, co pomaga stopić wosk.

Na ciele znajduje się przycisk włączający, który rozpoczyna proces ogrzewania. W ciągu 10 minut termobaki są gotowe do użycia.

Jak wybrać elektryczne lokówki?

Aby wybrać najlepsze elektryczne lokówki, musisz znaleźć najlepszą równowagę między jakością materiałów i komfortem użytkowania.

Średnica rolek termicznych

Średnica thermobigi wpływa na to, jak duże są loki, a także na ich gęstość.

Duże curlers elektryczny pomoże stworzyć zrelaksowaną fryzurę, i są idealne dla włosów średniej długości. Duże elektryczne lokówki pomagają również tworzyć fale - po nawinięciu trzeba czesać włosy i łączyć pasmo z pasmem.

Średnie elektryczne lokówki są idealne do krótkich włosów. Dzięki nim trójwymiarowe uczesanie przez 20 minut.

Małe elektryczne lokówki do włosów pasują do długich włosów, ponieważ duże i średnie elektryczne lokówki mogą szybko rozpaść się pod ciężarem włosów. Małe elektrobuki na średnich włosach tworzą elastyczne loki.

Materiał rolek termicznych

Lokówki elektryczne, jak wybrać

Ceramiczne elektrody - najdroższy materiał stosowany w technice stylizacji włosów. Faktem jest, że ceramika nie przyczynia się do przegrzania włosków, a zatem takie lokówki są uważane za oszczędzające. To papeteria ceramiczna najczęściej używana w profesjonalnych liniach.

Thermobooki z powłoką jonową zapobiegają przedmuchiwaniu i splątaniu włosów.

Welurowe powlekanie włosów termicznych jest wygodne w użyciu, ponieważ materiał ten nie splątuje włosów, a jednocześnie dobrze przylega do pasma, co pozwala na trzymanie go w pierwotnym położeniu.

Mocowanie rolek termicznych

Termobigia ma dwa sposoby mocowania:

  1. Spinki do włosów - pozwalają na tworzenie bardziej elastycznych pasków dzięki maksymalnemu mocowaniu włosów za pomocą wałków, ale wadą kołków jest niedogodność zapięcia; przy pierwszym użyciu wiele osób będzie potrzebowało pomocy osób trzecich w celu zabezpieczenia lokówek w ten sposób.
  2. Zaciski - najbardziej wygodny i prosty program do układania, który jest łatwy w użyciu; niektóre klipsy mogą pozostawiać zmarszczki na lokach, a zatem przy wyborze lokówek należy zwracać uwagę na krawędzie spinek - powinny one być uniesione i nie przylegać do lokówek.

Firma Thermobigi

Wybór firmy jest prawie decydującym parametrem, gdy pytanie dotyczy jakości urządzenia. Są firmy, które tworzą profesjonalny sprzęt do salonów, ale są też te, które są zaprojektowane do konsumpcji masowej i są przeznaczone do użytku domowego.

Philips - jedna z najpopularniejszych marek produkujących kostki termiczne. Oferuje różne modele o różnej liczbie wałków (im więcej, tym lepiej), o różnych średnicach wałka i różnych powłokach.

BaByliss tworzy profesjonalne elektryczne wałki, które można stosować zarówno w kabinie, jak iw domu. Jakość lokówki jest wystarczająco wysoka, aby stworzyć piękną fryzurę z wygodą, a co najważniejsze z gwarancją bezpieczeństwa dla włosów. Oferują różne modele, ponieważ są przeznaczone do salonów. Zestaw wałków jest wyposażony w korpus, dwa rodzaje wałków mocujących Lokówki elektryczne, jak używać (klipsy i szpilki), a także cewki o różnych średnicach. Ponieważ kabina często oszczędza czas, urządzenie uwzględnia tę potrzebę stylisty - nagrzewa się w ciągu 4 minut, a lokówki chłodzą się przez 15 minut. Jeśli loki zrobione rano przed pracą, to jest wygodna opcja.

Remington oferuje domowe curlers, które nie są drogie. Mają aksamitną miękką powłokę i kolekcję 20 sztuk lokówek.

Jak korzystać z elektrycznych lokówek?

Lokówki są używane tylko na suszonych i stylizowanych włosach. Musisz nacisnąć przycisk podgrzewania na obudowie, odczekać chwilę, a następnie rozpocząć zwijanie pasm. Po 15-30 minutach (w zależności od czasu chłodzenia lokówek i długości włosów) lokówki zostaną usunięte.