Dzisiaj wiele kobiet szuka nowych sposobów na wzbudzenie zainteresowania i zaskoczenie innych. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na to jest z sukienką do druku. Różnorodne wzory i obrazy dodają kobiecie uroku, a przynoszą nieprzewidywalność i nowość w obrazie. Istnieją również klasyczne odbitki dla kobiet (groszek, klatka, paski) i ekstrawaganckie wzory dla młodych piękności, które tylko szukają swojego stylu.

Rodzaje drukuje

Popularni projektanci często wymyślają własne odbitki, które podkreślają niezwykły design rzeczy. Tak więc sukienka z pięknym kosmicznym drukiem fascynuje i wydaje się być zanurzona w rozległych przestrzeniach galaktyk, a sukienki z rysunkami 3D zadziwiają swoim realizmem. Wśród najpopularniejszych wydruków znajdują się następujące modele:

  1. Sukienka z pawim nadrukiem. Używa imitacji niesamowicie pięknych pawich piór, które zawierają kilka odcieni (niebieski, szmaragdowy, brązowy i beżowy). Nadruk można umieścić na całej sukience lub wykorzystać jako wkładkę.
  2. Sukienka z mozaikowym nadrukiem. Jednym z najbardziej udanych wcieleń tego druku była kolekcja marki Dolce & Gabbana . Projektanci wykorzystali ekskluzywne obrazy w postaci ikon bizantyjskich. Do dekoracji używane złote hafty, perły i klejnoty. Do szycia sukienki z nadrukiem mozaikowym zastosowano brokat, jedwab i satynę.
  3. Sukienka z geometrycznym nadrukiem. Ten wydruk pozwala w pełni ujawnić bogatą wyobraźnię projektanta. Więc, Jane Norman użyła złotych paseczek, Herve Leger zastosował kontrastujące pasy niewoli, dzięki czemu strój był w paski, a Samya, Ted Baker i Marni użyli małego geometrycznego wzoru.
  4. Dzianiny sukienki z nadrukiem zwierzęcym. Takie stroje są ciepłe, przytulne i jednocześnie stylowe. Nadruki lamparta i zebry są nadal popularne i modne.

Oprócz powyższych wzorów używane są pop-art, kamuflaż i kalejdoskop.

Sukienka z nadrukiem 1Sukienka z nadrukiem 2Sukienka z nadrukiem 3
Sukienka z nadrukiem 4Sukienka z nadrukiem 5Sukienka z nadrukiem 6
Sukienka z nadrukiem 7Sukienka z nadrukiem 8Sukienka z nadrukiem 9