Wiele par w naszych czasach podąża za długą tradycją i świętuje wesele na specjalną skalę: świętują przez kilka dni. W takim przypadku panna młoda powinna wziąć pod uwagę jej strój, nie tylko podczas uroczystej ceremonii małżeństwa, ale także w następnych dniach pojawić się przed gośćmi. Jeśli w pierwszym przypadku jest to zwykle luksusowy strój w bujnych długich spódnicach, to sukienka drugiego dnia wesela często wygląda bardziej powściągliwie.

Tajemnice wyboru
  1. Najważniejszą rzeczą do rozważenia jest format wydarzenia. Nie wszyscy celebrują go w restauracji. Wielu nowożeńców woli kontynuację bankietu w przyrodzie. Wtedy lepiej będzie wyglądać niezbyt elegancko. Nie stawiaj na pretensjonalność i bogactwo elementów dekoracyjnych, ale na jakość, piękne cięcie tkaniny i lakonizmu.
  2. Druga suknia ślubna powinna odpowiadać twojemu nowemu statusowi: teraz nie jesteś oblubienicą, ale prawowitym współmałżonkiem. Mówi się, że w tym czasie następuje transformacja wczorajszej księżniczki w prawdziwą królową. Dlatego z zadowoleniem przyjmuje się, że strój był szczególnie elegancki.
  3. Nigdy nie wybieraj modelu, który jest bardzo lubiany, ale który niestety nie pasuje do typu postaci. Bez względu na strój panny młodej w drugim dniu wesela, najcenniejszą rzeczą w tym jest ty. Podkreśl urok swojej figury i napraw ewentualne niedociągnięcia. Jest to klucz do prawidłowego i udanego wyboru.
Kolory

Jeśli chodzi o kolor sukni panny młodej drugiego dnia, nie ma tu tabu i sztywnych ramek. Tradycyjnie jasne odcienie - beżowy, kość słoniowa, mleczny, różowy, brzoskwiniowy - są uważane za bardziej popularne. Ale jeśli dusza leży w bardziej żywych, bogatych i modnych kolorach, nie powinieneś się powstrzymywać: pamiętaj, to jest twój dzień. Dlatego powinieneś go ustawić tak, jak chcesz.

Ubierz się drugiego dnia wesela 1Ubierz się drugiego dnia ślubu 2Ubierz się na drugi dzień wesela 3
Ubierz się na drugi dzień wesela 4Ubierz się drugiego dnia wesela 5Ubierz się drugiego dnia wesela 6
Ubierz się drugiego dnia wesela 7Ubierz się na drugi dzień wesela 8Ubierz się drugiego dnia wesela 9