Remover Skórek - specjalne narzędzie, które zmiękcza zrogowaciałe cząsteczki skóry. Dzięki niemu można łatwo i bezpiecznie leczyć skórę w pobliżu paznokci. Pozwala to na łatwe wykonanie klasycznego obramowania, Europejski Nieedged lub sprzęt manicure.

Jak korzystać z usuwania skórek?

Remuver do usuwania naskórka ma delikatny i delikatny efekt na skórze, która znajduje się w pobliżu płytek paznokcia. To narzędzie usuwa zrogowaciałą warstwę komórek z powierzchni paznokci. Używając dobrego środka do usuwania skórek, możesz usunąć wszystkie zadziory.

Praca z remedorem nie wymaga specjalnej wiedzy ani szkolenia. Może być stosowany zarówno w domu, jak iw profesjonalnych salonach kosmetycznych. Cała procedura zajmuje tylko kilka minut. Aby usunąć naskórek za pomocą remedenta, musisz:

  1. Nałóż produkt na łuski za pomocą pędzla.
  2. W terminie wskazanym na opakowaniu pozostawić środek odbierający.
  3. Przesuń naskórek ze wszystkich stron paznokcia pomarańczowy kij .

Przed użyciem środka do usuwania skórek można zrobić tace, aby zmiękczyć skórę. Ale po nich trzeba wysuszyć paznokcie i skórę wokół nich.

Rodzaje środków do usuwania skórek

Istnieją dwa główne typy środków zaradczych:

  1. Kwas - środki tego typu działają bardzo szybko. 1-2 minuty wystarczą do usunięcia martwych komórek. Ale takie remonty wyróżniają się agresywną kompozycją, więc najczęściej są używane tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Środka kwasowego nie należy nakładać natychmiast na wszystkie płytki paznokcia, ale na każdy gwóźdź oddzielnie.
  2. Alkaliczne - wyróżniają się delikatniejszą kompozycją. Czas ich działania wynosi 15-25 minut. Takie remakerzy mogą być nakładane na wszystkie paznokcie na raz.

Bez względu na to, który zmywacz do skórek wybierzesz, najlepiej jest zmyć produkt ciepłą wodą z mydłem po zakończeniu zabiegu, a kwasowe i zasadowe związki spowalniają wzrost skóry. Po nich naskórek staje się miękki i elastyczny, a paznokcie wyglądają pięknie. Jeśli jednak twoja skóra w pobliżu płytki paznokcia jest gruba i gruba, to zobaczysz pozytywny trend dopiero po 5-7 zabiegach.

Jaki środek do usuwania skórek wybrać?

Sally Hansen

Jednym z najlepszych środków do usuwania skórek jest marka Sally Hansen. Produkt tej marki jest kwaśny. Zawiera kwasy owocowe, ekstrakt z jojoby, kiwi i pszenicę. Remuver Sally Hansen doskonale nawilża skórę i działa antyoksydacyjnie. To narzędzie jest bezpieczne, więc prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych po jego użyciu jest zminimalizowane. Jest sprzedawany w tubie z małym ostrym nosem. Pozwala to na zastosowanie go bez uciekania się do używania specjalnego pędzla. Remuver Sally Hansen wyróżnia się brakiem żrącego zapachu i opłacalności. Przy tygodniowym użytkowaniu wystarczy Ci około 10 miesięcy.

Błękitny krzyż

Kolejny popularny środek do usuwania skórek to Blue Cross. Ten środek ma żelopodobną lub kremową konsystencję. Jego skład jest dość agresywny, dlatego nakładają ten remover wyłącznie na pomalowane paznokcie. jak korzystać z usuwania skórek Niebieski krzyż nadaje się nie tylko do manicure europejskiego czy sprzętu, ale także do klasycznego pedicure, ponieważ zmiękcza nawet bardzo szorstką skórę.

CND

Masz delikatną skórę i chcesz delikatnie usunąć napalone cząstki? Wtedy najlepszym wyborem jest odkamieniacz CND. To narzędzie wystarczy, aby nałożyć na skórę tylko przez 1-3 minuty. Ma działanie przeciwzapalne i spowalnia wzrost naskórka. Po regularnym stosowaniu remizera CND, paznokcie wyglądają schludnie i nie pojawiają się już zadziory.