małe kosmetyczne kosmetyki Rzadko, gdy dziewczyna, patrząc na swoją młodą i atrakcyjną matkę i naśladując ją we wszystkim, nie chce wymalować warg, paznokci ani używać wody toaletowej. Jednak nowoczesne kosmetyki dla kobiet, zwłaszcza dekoracyjne, nie są bezpieczne dla młodych fashionistek i mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne.

W 1997 roku na rynku rosyjskim pojawiła się seria Little Fairy, zaprojektowana specjalnie dla dzieci. Wszystkie produkty z tej serii są wytwarzane z naturalnych składników, a niektóre produkty zawierają ekstrakty z lipy, aloes i rumianek, który delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę niemowląt.

Większość produktów z serii kosmetyków "Mała wróżka" jest przeznaczona dla dzieci od 3 lat, ale niektóre produkty, na przykład pasta do zębów może być stosowany u małych dzieci w wieku jednego roku. Na etykiecie dowolnego produktu kosmetycznego można przeczytać kompozycję bez dodatkowego wysiłku, a także zalecany wiek aplikacji. Zestaw kosmetyków "Mała wróżka" z pewnością będzie świetnym prezentem na urodziny lub 8 marca dla małej mody.

W tym artykule opowiemy o tym, jakie kosmetyki są prezentowane w tej serii i jaka jest ich przewaga nad innymi podobnymi produktami.

Linia dziecięcych kosmetyków "Mała wróżka"

W tej serii prezentowane są wszystkie produkty, podobne do używanych przez młode matki. Wszystkie produkty są naturalne i mają pyszny, przyjemny aromat.

 1. Produkty do pielęgnacji włosów. Szampony, a także specjalny spray do łatwego czesania włosów, mają naturalny balsam, który pomaga rozczesać włosy bez ich plątania. Ponadto szampon nie podrażnia oczu dziecka. W tej kategorii znajduje się specjalny szampon-balsam z efektem "Bez mniszka", który jest odpowiedni dla dzieci od 2 lat.
 2. małe kosmetyczne kosmetyki 1mały wróżka makijaż 2małe kosmetyczne kosmetyki 3
 3. Żele pod prysznic doskonale oczyszczają delikatną skórę, nie powodując jej suchości i łuszczenia, bardzo dobrze się pienią, a aromat świeżych owoców podniesie nastrój, zarówno dla córki, jak i dla jej matki na cały dzień. Przedstawiono tu także piankę piankową, która jednak może być stosowana jako żel dla skóry i włosów.
 4. małe kosmetyczne kosmetyki 4małe kosmetyczne kosmetyki 5małe kosmetyczne kosmetyki 6
 5. Makijaż "Mała wróżka" został zaprojektowany specjalnie dla małych dziewczynek i zawiera balsamy do ust z witaminą E, a także jasne lakiery do paznokci do użytku po 5 latach.
 6. małe kosmetyczne kosmetyki 7małe kosmetyczne kosmetyki 8
 7. Skład serii produktów do pielęgnacji skóry obejmuje delikatny krem ​​dla dzieci, higieniczne balsamy do ust, a także krem ​​do rąk i twarzy.
 8. Pasta do zębów z serii kosmetyków dla dzieci "Little Fairy" przeznaczona jest dla osób w wieku od 1 roku do 6 lat lub od 6 do 12 lat. Wszystkie pasty mają żelową konsystencję, mają przyjemny smak i aromat i są bezpieczne w przypadku przypadkowego połknięcia w małych ilościach.
 9. mały makijaż wróżki 10małe kosmetyczne kosmetyki 11
 10. Pachnąca woda dla dziewczyn z serii kosmetyków "Mała wróżka" cieszy się dużą popularnością wśród młodych fashionistek. Ma lekki i przyjemny aromat, a butelka jest w kształcie różowego serca.
 11. mały makijaż wróżki 12

Ponadto istnieje wiele gotowych zestawów podarunkowych dla kosmetyków dziecięcych "Mała wróżka", w których, oprócz wymienionych funduszy, można dodać biżuterię do ciała i włosów, pudełka z biżuterią, naklejki i wiele innych.

małe kosmetyczne kosmetyki 13małe kosmetyczne kosmetyki 14mały wróżka makijaż 15

Ogromna liczba pozytywnych reakcji entuzjastycznych matek w Internecie potwierdza tylko wysoką jakość tego produktu. Jeśli chcesz kupić niedrogi prezent dla dziewczynki, idź do dowolnego sklepu, w którym możesz kupić produkty dla dzieci, i zapytaj sprzedawcę "Little Fairy". Taki dar nie złamie dziury w twoim budżecie, ale z pewnością dostarczy dziecku dużo pozytywnych emocji i jego rodziców.