Spacerując po ulicy lub odwiedzając wystawę, nie można przegapić pań o czarujących kotach ubranych w najmodniejsze, modne ubrania. Odzież dla kotów zawsze przyciąga uwagę przechodniów, a ten trend staje się coraz bardziej popularny i popularny wśród właścicieli kotów.

Zauważmy, że nawet w starożytnym Egipcie porządek kota, przede wszystkim, mówił o statusie społecznym, dobrobycie, bogactwie właściciela. Łapy, ogon, szyja ozdobione specjalną biżuterią, tak jak kot był twarzą rodziny. Dziś szafa dla kota może być najbardziej zróżnicowana. Mogą to być: skarpety, majtki, spodenki, T-shirty, T-shirty, swetry, kamizelki, czapki, czapki. Strój dla kota, tak jak dla ludzi, jest zwykle określany przez pory roku i pogodę.

Najczęściej odzież dla kotów jest dziana. W zimnym sezonie koty są szczególnie wrażliwe na pogodę za oknem, więc kiedy wychodzisz, ubieraj się nie tylko dla siebie, ale także dbaj o swojego zwierzaka.

Rzućmy okiem na kilka zasad dotyczących tego, jak powinna wyglądać odzież dla kotów. Najważniejsze, ubrania dla kotów powinny być wygodne, łatwe do ubierania się i startowania, niezbyt szczelne i niezbyt przestronne. Należy pamiętać, że zbyt obszyte klamry, różnego rodzaju koronki, wstążki, duże kokardy będą zbędne.

Uważa się za modne nabywanie kota rzadkiej i kosztownej rasy, na przykład sfinks , brytyjskie lub łyse koty. Dla tych rodzajów kotów odzież jest koniecznością. Modne ubrania dla kotów mogą być szyte, wiązane własnymi rękami i kupowane w specjalnym sklepie z ubraniami dla zwierząt. Pamiętaj, że skórka sfinksów nie jest chroniona przez wełnę, jest bardzo wrażliwa na materiał, który będziesz nosić na kotku. Dlatego wybierając ubrania dla kotów łysy przede wszystkim zwracaj uwagę nie na modę, ale na wygodę rzeczy.

Jak i co wybrać?

W przeciwieństwie do puszystych kotów, które są ogrzewane przez własne futra, koty sfinks są szczególnie podatne na zimno. Są bardzo ciepłolubne, a ich temperatura ciała jest zawsze wyższa niż u innych ras. Wydają swoją energię na ocieplenie, więc pozostawienie takiego kota bez ubrania nie jest przynajmniej humanitarne.

Jednak nie wszystkie sfinksy tolerują na sobie odzież z dzianiny, a niektóre z nich nie tolerują niczego poza sobą, a przy pomocy pazurów i zębów są wolne od ubrań. Aby nie mieć takich problemów, naucz swoje ubrania dla zwierząt z małym wiekiem.

Ubrania dla kotów Sfinks można wiązać lub uszyć własne ręce . Do robienia na drutach potrzebne są druty, nici i wzór oraz do szycia - wzór i tkanina.

Odzież dla kotów brytyjskich nieco różni się od odzieży dla kotów sfinks. Dzięki powłoce z wełny, Brytyjczycy szybko przyzwyczajają się do ubrania i nie boleśnie tolerują tego, że noszą go jak łyse koty. Spektrum materiału jest dość szerokie - od lekkich jedwabiu po wyroby wełniane. Jedyną rzeczą jest ograniczenie zwierząt domowych do różnych zapięć, oczek, haczyków, ponieważ podczas gry kot może sam siebie zranić.

Moda to nie jedyny powód, dla którego kot potrzebuje ubrań. Po operacji weterynarze zalecają ci, abyś nie mógł lizać w każdy możliwy sposób, a odzież pomoże tobie i twojemu kotu poradzić sobie z tą zasadą. Ponadto, aby odessać kocięta, aby ssać mleko matki, nałożyli na kota kombinezon lub wydłużoną kurtkę.

Oczywiście korzyści płynące z odzieży dla kotów są i nie można z tym dyskutować. Po stworzeniu odpowiedniego stylu ubioru, Twój kot zostanie zasłużenie oceniony na wystawie, a także, dzięki jego wyglądzie, będzie zachwycał Ciebie i Twoją rodzinę. Zajmij się kotami, pokochaj je, a one z kolei sprawią, że będziesz szczęśliwy.

Odzież dla kotów1Odzież dla kotów2Odzież dla kotów3
Odzież dla kotów4Odzież dla kotów5Ubrania dla kotów6
Ubrania dla kotów7Ubrania dla kotów8Ubrania dla kotów9