Kandibiotik odnosi się do złożonych środków do leczenia chorób ucha. Jego główną zaletą jest to, że lek wpływa na większość gatunków bakterii i grzybów, a zatem jest w stanie zastąpić całą półkę leków. Niemożliwe jest całkowite zastąpienie Candibiotik, jego analogi nie są produkowane. Pozostaje tylko wybrać kilka leków, które wykonują jedną lub więcej funkcji.

Tanie analogi leku Candibiotik

Jeśli nie masz dość pieniędzy, aby kupić tę zagraniczną lekarstwę, możesz skonsultować się z lekarzem i odebrać krajowy odpowiednik. Możesz zrobić to sam, ale w tym przypadku będziesz musiał kupić nie jeden lek, ale wszystkie substancje czynne Kandibiotika. Skład obejmuje następujące elementy:

  • chloramfenikol (antybiotyk o szerokim spektrum działania);
  • klotrimazol (lek przeciwgrzybiczy);
  • dipropionian beklometazonu (lek przeciwhistaminowy łagodzący objawy alergii);
  • chlorowodorek lidokainy ( znieczulenie miejscowe lek przeciwzapalny).

Każdą z tych substancji można kupić w aptece i samemu przygotować analogi kropli Kandibiotic. Proporcje: w przypadku 1 ml kropli 250 μg dipropionianu beklometazonu, 10 mg klotrimazolu, 20 mg chlorowodorku lidokainy i 50 mg chloramfenikolu. Jeśli znasz dokładną przyczynę zapalenia ucha lub zapalenia ucha, możesz zastosować jeden z sugerowanych sposobów.

Najlepsze analogi kropli do uszu Kandibiotik

Istnieją inne złożone leki, które są przepisywane zapalenie ucha i alergiczne choroby ucha. W składzie różnią się od Kandibiotika, ale podobne do tego leku dla właściwości leczniczych.

Oto najbardziej udane analogi leku Candibiotik:

  • Polidex;
  • Auricularum;
  • Cetraxal plus.

Krople w uszach Polydex - odpowiednik Candiotics w walce krople do uszu analogi kibbybiotyczne z bakteriami chorobotwórczymi. Składa się z neomycyny, deksametazonu i polimyksyny B, co pozwala na stosowanie leku jako środka przeciwdrobnoustrojowego i przeciwzapalnego. Jest to najbliższy lek farmakologiczny.

Krętnica odnosi się również do preparatów złożonych zawierających kortykosteroidy do zwalczania stanów zapalnych i antybiotyków w celu zwalczania infekcji.

Central Plus służy do eliminacji stanu zapalnego i bólu w uchu, jego działanie antybakteryjne ma drugorzędne znaczenie.