Brocade to tkanina o niepowtarzalnym pięknie i luksusie. Jest to jedwabna baza z metalowymi haftowanymi wzorami, które pokrywają całą powierzchnię, a czasem służą jako tło dla większych haftów jedwabnych, które w ogólnym ujęciu wyglądają jak jeden harmonijny wzór.

Brokatowe ubrania - dziedzictwo królów?

Wraz z pierwszym pojawieniem się brokatu w Rosji, który nastąpił w odległym XVIII wieku, stał się tkaniną na specjalne okazje, a tylko wybrani mieli prawo do noszenia ubrań brokatowych - duchownych i ludzi na dworze królewskim. I dopiero w XIX wieku zaczęto wypuszczać tyle materiału, aby zwykli ludzie mogli z niego nosić ubrania.

Dzisiaj świat zmienił się tak bardzo, że najczęściej widzimy brokat na wybiegach. To prawdziwa manifestacja luksusu, świetności, blasku, a nowi projektanci starają się ożywić szlafrok 1styl barokowy , które wielu lubi i są szeroko stosowane w tym konkretnym produkcie z brokatu.

Brokat damski

Niewątpliwie, z adamaszku, w większości przypadków sukienki są przeznaczone do boskiej publikacji, bez względu na to, czy jest to impreza noworoczna czy luksusowa stylizowana impreza.

Jednak nie powinieneś mieszkać tylko w wieczorowych sukniach. Jeśli myślisz, dlaczego nie możesz wprowadzić odrobiny luksusu do codziennego życia i nie kupujesz ani nie zamawiasz brokatowej szaty kobiety? W niej poczujesz się jak królowa i staniesz się zupełnie inny w codziennej rutynie.

Nic dziwnego, że wszystkie rosyjskie kobiety zawsze bardzo lubiły tę tkaninę. Dzisiaj, inaczej niż w tamtych latach, jest dostępny dla wszystkich. Musimy się spieszyć, aby wykorzystać ten nęcący luksus, bogactwo rosyjskiego rzemiosła, pozostawione nam dziedzictwo i udekorować swoje życie i swój wizerunek.