Teatr Artystyczny Brisbane (Brisbane Arts Theater) jest jednym z najstarszych w tym australijskim mieście. Co więcej, każdy lokalny mieszkaniec wie, że ten punkt orientacyjny wniósł ogromny wkład w rozwój sztuki teatralnej całego kontynentu.

Co zobaczyć?

W Brisbane Arts Theater wielu znanych artystów, utalentowanych reżyserów rozpoczęło karierę. Oto nowicjusze tworzą profesjonalistów. Pomimo tego, że audytorium mieści nie więcej niż 140 osób, jego produkcje cieszą się bezprecedensowym sukcesem, zarówno wśród młodych ludzi, jak i bardziej doświadczonych koneserów piękna.

W małym pokoju znajduje się bar, aw pobliżu teatru jest małe patio. Przy okazji, w ciepłym sezonie możesz przyjść tutaj, aby zobaczyć występy na świeżym powietrzu.

Warto zauważyć, że Teatr Sztuki Brisbane składa się ze szkoły teatralnej z poziomem akredytacji. Prowadzi seminaria dla dzieci i dorosłych. Istnieje również dramatyczny krąg, którego członek może stać się stary i młody.

Również w teatrze zawsze można wynająć garnitur. Nie mogę w to uwierzyć, prawda? Okazuje się, że w Brisbane jest to jedyne miejsce, które ma spory zbiór kostiumów obejmujących wszystkie epoki.

Sezon teatralny 2016 roku obejmuje następujące występy dla dorosłych:

  1. Dziecko z kąpielą.
  2. Chłopiec z OZ.
  3. Czy jesteś obsługiwany?

A także dla małej widowni:

  1. Śnieżka.
  2. Księga dżungli.
  3. Kopciuszek.
Jak się tam dostać?

Jechać autobusem nr 15, 23, 45, 87 i wysiąść na nr 4 przystanek Normanby Fireways. Inna opcja: tramwaj nr 12, 17, 19, 25 i idź do przystanku nr 3b Wellington St.

Во время одного из представлений Художественного театра БрисбенаЗал Художественного театра БрисбенаОдин из спектаклей Художественного театра Брисбена
спектакль в Brisbane arts theatreСпектакль в Художественном театре БрисбенаХудожественный театр Брисбена