Dziewczyna w niebieskiej peruce zawsze przyciąga uwagę. Ktoś blue-haired piękność spowoduje skojarzenie z Malwina, ktoś będzie pamiętać epickie syreny, ktoś wymyśli martwą oblubienicę Bartona ... W każdym razie, uwaga innych jest gwarantowana.

W tym artykule omówimy niebieskie peruki i obrazy, w których można z nich korzystać.

Żeńska błękitna peruka

Peruka może być syntetyczna lub naturalna. Pierwszy - tańszy, drugi - lepszy i często wyglądający lepiej.

Długość peruki zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Najbardziej popularną opcją na krótką niebieską perukę jest bob z grzywką.

niebieska peruka 1niebieska peruka 2niebieska peruka 3

Najlepsza fryzura dla długiej lub średniej peruki to miękkie fale.

niebieska peruka 4niebieska peruka 5niebieska peruka 6

Wybierz kolor peruki, aby dopasować się do swojego wyglądu. Najlepiej wypróbuj co najmniej 3-5 wariantów różnych odcieni niebieskiego i niebieskiego przed zakupem, aby wybrać ten, który maksymalnie zwiększa Twoje piękno.

Należy pamiętać, że niebieskie włosy podkreślają zaczerwienienie skóry twarzy, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na wygładzenie koloru skóry.

Wizerunek w niebieskiej peruce

Istnieje wiele zdjęć, które można utworzyć za pomocą niebieskiej peruki:

 1. Malvina. Aby stworzyć taki wygląd, będziesz potrzebował stroju w stylu lalki, białych skarpetek (skarpet), baletowych lub kapci z małym obcasem, dużej kokardki na twoich włosach i oczywiście niebieskiej peruki.
 2. niebieska peruka 7niebieska peruka 8niebieska peruka 9
 3. Lalka. Ta wersja jest w istocie uproszczoną wersją wizerunku Malwiny (w końcu jest także lalką). W tej fryzurze może być bardzo różnie - od bujnych loków do dwóch ogonów lub warkoczy. W ubraniach i makijaż lepiej jest stosować ten sam styl "lalki": koronki i marszczenia, pastelowe (lub odwrotnie - bardzo jasne) odcienie, nacisk na makijaż (można używać sztucznych rzęs lub pomalowanych rzęs), nawet cera i różowe usta są również niezbędnymi atrybutami stylu lalki .
 4. niebieska peruka 10niebieska peruka 11niebieska peruka 12
 5. Martwa narzeczona. Aby wcielić się w wizerunek zmarłej oblubienicy z kreskówki Tima Burtona, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na makijaż - niebieski, niebieski lub szary odcień skóry, podkreślone oczy. Suknia z efektem antyku i walki, wieniec martwych kwiatów wraz z welonem (lub jego odpadkami), niebieskimi lub niebieskimi włosami - wszystko to sprawi, że obraz będzie kompletny. Buty i biżuteria mogą być dowolne.
 6. niebieska peruka 13niebieska peruka 14niebieska peruka 15
 7. Mała Syrenka. Klasyczny obraz karnawałowy: ubrania w niebiesko-zielonych odcieniach, długa wąska spódnica (lub sukienka) w połączeniu z krótkim topem lub gorsetem dadzą pożądaną sylwetkę. Dopuszcza się dekoracje w postaci sieci rybackiej, muszli, małych kielichów. Makijaż jest lepszy niż miękki, niezbyt jasny. Peruka może być nie tylko niebieska, ale także turkusowa lub zielona, ​​podczas gdy lepiej jest preferować proste lub falujące fryzury (bujne loki nie będą działać).
 8. niebieska peruka 16niebieska peruka 17niebieska peruka 18
 9. Wróżka, wiedźmo. Obraz wróżki można łatwo odtworzyć za pomocą peruki, fantazyjnego makijażu, bujnej krótkiej sukienki i górnych skrzydeł, no cóż, magiczna różdżka nie będzie się wtrącać. Obraz małej czarownicy jest podobny do wizerunku wróżki, z tą tylko różnicą, że spódnica może być długa, można założyć spiczastą czapkę na głowę, a ubrania będą ogólnie ciemniejsze.
 10. niebieska peruka 19niebieska peruka 20niebieska peruka 21
 11. Heroes of anime. Aby stworzyć wizerunek bohaterki japońskich kreskówek, będziesz potrzebował szkolnego munduru (lub przynajmniej krótkiej spódnicy podobnego stylu), lekkiej bluzki i skarpet. Makijaż jest dyskretny, możesz powiększyć rozmiar oczu specjalnymi soczewkami. W razie potrzeby można używać jako akcesoriów różnych atrybutów gier komputerowych.
niebieska peruka 22niebieska peruka 23niebieska peruka 24