Niebieska kurtka to stylowa rzecz, która może sprawić, że codzienny strój będzie skuteczny i doda blasku do stylu biznesowego. Niebieski kolor ma masę odcieni, więc jest w stanie dodać dotkliwość, świeżość, jasność i pozytywny obraz. W zależności od tego, co można nosić pod kurtką, możesz stworzyć jasny, niepowtarzalny wizerunek, który zachwyci nie tylko Ciebie, ale także osoby wokół Ciebie.

Niebieska kurtka doskonale łączy się z innymi jaskrawymi kolorami, podczas gdy nie ma błędów w tworzeniu harmonii między kolorami a ubraniami. Dlatego konieczne jest staranne tworzenie zestawów z niebieską kurtką.

Co założyć pod niebieską kurtkę?

Co ma na sobie niebieską kurtkę aby zawsze być stylowym i pozbawionym poczucia smaku? Jeśli idziesz na spacer, możesz nosić jasnoniebieską kurtkę, pomarańczowy podkoszulek i krótkie spodenki. Możesz uzupełnić obraz jasnymi dekoracjami. Odważne dziewczyny mogą wybrać dla siebie strój z następujących rzeczy:

  • niebieska kurtka;
  • skrócone czerwone spodnie;
  • botki na platformie lub niebieski lub czerwony odcień.

Druga opcja to:

  • ciemnoniebieska kurtka damska;
  • jasnoczerwona sukienka;
  • niebieska mała torebka.

Oba stroje stworzą niewiarygodnie kobiecy i uroczy wizerunek, z którego będzie żywy ze zdrowym narcyzmem.

Romantyczny obraz pomoże stworzyć kombinację dżinsowej kurtki i różowej sukience. Miękkie sandały na średniej wysokości idealnie do takiego zestawu.

Niebieska kurtka w połączeniu z czarno-białą

Co dziwne, niebieska kurtka dobrze komponuje się z klasycznymi kolorami - czarnym i białym. Tak więc, idąc na spotkanie biznesowe i nie chcąc wyglądać na nudnego, możesz nosić niebieską marynarkę z trzyczęściowym rękawem pod czarnymi biznesowymi spodniami i lekką bluzką. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu odświeżysz swój strój i pozbędziesz się nudy w biurze.

Ale kombinacja niebiesko-czarno-biała jest odpowiednia nie tylko w stylu biznesowym. Niebieska aksamitna kurtka i czarno-niebieska sukienka są idealne na wieczór. Jeśli to możliwe, sukienkę można ozdobić białym paskiem. Co podkreśli talię i sprawi, że sylwetka będzie bardziej kobieca. Uzupełnij obraz nie może być wielkim workiem w tonie.

Nie mniej korzystne będzie połączenie niebieskiej kurtki, niebieskiej bluzki i białych szortów. Z takiego zespołu będą płynęły promienie przez morze, lekkość i pozytywne.

Połączenie niebieskiej kurtki z czerwoną

Osobliwością kombinacji niebieskiej kurtki i czerwonych ubrań jest to, że oba elementy stroju są jasne, tylko od niebieskiego jest spokojny i chłodny, a od czerwonego - z pewnością siebie i odwagą. Połączenie niebieskiego i czerwonego jest ulubioną kombinacją Anglików. Być może dlatego, że te kolory są głównymi flagami narodowymi.

Aby stworzyć obraz w stylu angielskim, wystarczy założyć niebieską kurtkę pod skróconymi spodniami i uzupełnić obraz batylionami. Czarna czapka sprawi, że będzie wyglądał bardziej zachowawczo.

Nie zapomnij o niebieskich kurtkach welurowych, które z odpowiednio dobranymi dżinsami i czerwoną podkoszulką mogą stworzyć strój klubowy.

Warto również zwrócić uwagę na ulubiony styl mieszkańców południowych miast, który jest w pełni zgodny z motywem morskim. Jeśli wcześniej symbole stylu marynarki były niebieskie i białe, dziś do tego tandemu dodano czerwony. Mike w biało-niebieskie paski pod niebieską marynarką, uzupełniony czerwoną dużą bransoletką, jak zawsze będzie odpowiedni w lecie. W takim zestawie odpowiednie będą zarówno krótkie spodnie, jak i krótkie spodenki. Wybór butów nie będzie trudny - można je podnieść na niskiej pozycji lub na pięcie.

Jeśli chcesz stworzyć łatwiejszy obraz. Warto wybrać lekką białą suknię związaną cienkim czerwonym paskiem i niebieską krótką marynarką.

Niebieska kurtka 1Niebieska kurtka 2Niebieska kurtka 3
Niebieska kurtka 4Niebieska kurtka 5Niebieska kurtka 6
Niebieska kurtka 7Niebieska kurtka 8Niebieska kurtka 9