Gwiazdy zawsze pojawiają się przed fanami i na wszelkiego rodzaju imprezach w najlepszych strojach i strojach od światowych projektantów i marek. Każde takie wydarzenie jest de facto pokazem mody i bezpośrednio od wielu wiodących marek. Postanowiliśmy zwrócić uwagę na kostiumy gwiazd w Grammy Awards i Oscarów oraz pokazać najlepsze stroje celebrytów w 2013 roku. Interesujące jest to, że organizatorzy Grammy wprowadzili pewne zasady dotyczące ubioru: mniejszą głębokość cięcia, niezbyt krótkie mini, eleganckie i ciekawe stroje, nic nie krzyczącego i wulgarnego.

Klasyczne i eleganckie modele wieczorowych gwiazd ubierają się podczas ceremonii Grammy

Suknie celebrytów w 2013 roku w czasie nagrody Grammy były szczególnie eleganckie i wydawały się oddychać luksusem. Sławna piosenkarka Rihanna pojawiła się na imprezie w jasnoczerwonej sukience od Azzedine Alaia. Ta sukienka ma bardzo ciekawy styl, z lekką, latającą spódnicą do podłogi, wykonaną z półprzezroczystych tkanin.

Katy Peri pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni od Gucci. Jest wspaniały miętowa sukienka , z jasnym dekoltem i spódnicą do podłogi, ozdobione koralikami, haftem, kamieniami i innymi detalami na piersi.

Nicole Kidman pojawiła się na oczach obecnych w sukience z Vera Wang, kilku odcieniach zieleni, wykonanych z koronki z podszewką w kolorze cielistym.

Najlepsze sukienki gwiazd na ceremonii Oscara 2013

Najpiękniejsze sukienki gwiazd w 2013 roku podczas Oscar Awards również nie umknęły zdjęciom paparazzi i dociekliwym spojrzeniom fashionistek z całego świata.

Słynna aktorka Anne Hathaway pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni Prady z atłasowego bladego różu.

Sexy Charlize Theron, jak zawsze wyglądała po prostu przepięknie w sukience od swojej ulubionej wśród designerskich marek - Dior. Biała płyta dawała jej szczególną elegancję i kobiecość.

Aktorka Jessica Chastain wyglądała niesamowicie w sukience z brązowego brązu Armani Prive, z otwartymi ramionami i gorsetem. Sukienka doskonale harmonizowała z celebrytowymi miodowo-rudymi włosami.

Uroda Nicole Kidman i utalentowana wokalistka Adele wybrały wieczorowe sukienki ze szmaragdami w czarnym kolorze. Wyglądali po prostu wspaniale i szykownie.

Jennifer Aniston pojawiła się w szkarłatnej sukience od Valentina i wyglądała na bardzo jasną i nieodpartą na tle wszystkich obecnych na ceremonii. Jak widać, suknie wieczorowe gwiazd z 2013 roku wyróżniają się szykowną i wyjątkową elegancją.

najlepsze sukienki gwiazdy 2013 1najlepsze sukienki gwiazdy 2013 2najlepsze sukienki gwiazdy 2013 3
najlepsze sukienki gwiazdy 2013 4najlepsze sukienki gwiazdy 2013 5najlepsze sukienki gwiazdy 2013 6
najlepsze sukienki gwiazdy 2013 7najlepsze sukienki gwiazdy 2013 8najlepsze sukienki gwiazdy 2013 9