Waga osobnika tej rasy wyniesie około 20 kg, a wysokość 50 centymetrów. Futerał Beagle jest mocny, nogi są mocne i muskularne. Ten pies o średniej długości wełnie i ciemnych oczach. Kolor trójbarwny - mieszanka czerni, bieli i czerwieni.

Charakter psów

Te piękne zwierzęta są silne, odporne. Mają przyjazny i zrównoważony charakter. Od rasy błotniaka dogoniły niezwykłe pragnienie polowania.

Hieriory Beagle kochają swoich panów i wszystkich, którzy z nimi żyją. Są oddanymi i inteligentnymi towarzyszami. Bardzo rzadko mogą pozwolić sobie na agresję wobec innych ludzi. Pomimo tego, że uwielbiają polowania, psy te są stosunkowo spokojne. Ta rasa uwielbia poruszające się gry, więc musisz z nimi chodzić, biegać i bawić się z nimi często.

Spis treści Beagle Career

Sierść tego psa nie jest długa, co znacznie upraszcza opiekę. Zaleca się szczotkowanie zwierzęcia raz w tygodniu, aby usunąć brud i kurz. Nieczęsto można pływać z psem. Hodowla Beagle może zrzucić.

Szczególną uwagę należy zwrócić na uszy i pazury zwierzęcia. Po każdym spacerze pożądane są łapy i pady, a ścięte pazury.

Najlepiej jest trzymać tę rasę w prywatnym domu. Ale trzeba postawić dobre ogrodzenie, ponieważ pies nie przeoczy możliwości ucieczki w poszukiwaniu nowych przygód.

Beagle za bardzo lubi się zaciągać, a czasami szturchać. Ale to w ich krwi, ponieważ są urodzonymi myśliwymi.

W menu tego zwierzaka powinny znajdować się warzywa, mleko, mięso i gotowe potrawy. Od czasu do czasu można im podawać kompleksy witaminowe.