Wszyscy wolą spędzać wakacje zgodnie z ich sytuacją finansową. Bardzo często ludzie wybierają się za granicę, do jakiegoś egzotycznego kraju. Chociaż mamy wiele miejsc w Rosji, gdzie można doskonale zrelaksować się i poprawić swoje zdrowie.

Jeśli jesteś fanem niezapomnianych i żywych wrażeń, żyjących w harmonii z naturą, relaksujących się Astrachań nad Morzem Kaspijskim właśnie dla Ciebie.

Astrachań, wakacje na plaży

Główną atrakcją rekreacji w Astrachaniu jest Wołga - główna atrakcja regionu Dolna Wołga. Przyjeżdża tu wielu kochanków, ponieważ istnieje wiele różnych ryb. Ale podróż do Astrachania wiąże się także z Morzem Kaspijskim. Urlop w Astrachaniu do roku 2015 stał się bardziej popularny wśród turystów z całego świata. Wybrzeże tego morza obfituje w bajeczne krajobrazy i piękne kwitnące pola lotosu, aw Astrachaniu infrastruktura kurortów rozwija się bardzo szybko. Każdy, kto odpoczywa, może doskonale spędzić wolny czas, cieszyć się atrakcjami, tańczyć w dyskotekach i spędzać czas w nocnych barach. Lub osiedlić się w domu na odludziu i odpocząć od miejskiego zgiełku.

Astrachań - domy wypoczynkowe

Najczęstszym miejscem zakwaterowania dla wczasowiczów i turystów w tym obszarze są ośrodki wypoczynkowe. Jeśli przybędziesz na lotnisko w Astrachaniu, zostaniesz powitany i zakwaterowany w wygodnych przytulnych domach. Jest świetna okazja, aby łowić ryby, aktywnie wypoczywać lub wybrać się na niezapomniany rejs statkiem. A jesli zdecydujesz sie odpoczac na jesieni, to poza polowaniem bedzie wielka okazja polowania na ptactwo wodne, które w tym obszarze jest wielka odmiana.

Bazy wypoczynkowe, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

  • "Zuid-West";
  • "Wieża";
  • "Berezhok";
  • "Latarnia morska";
  • "Złoty lotos".

Astrachań jest dość daleko od centralnej Rosji, ale nie ma potrzeby, aby tu odpoczywać. Najczęstsze sposoby to pociąg i samolot.

Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 1Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 2Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 3
Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 4Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 5Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 6
Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 7Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 8Odpoczynek w Astrachaniu nad Morzem Kaspijskim 9