Zakup sukni ślubnej jest dla kobiet najtrudniejszym wyborem pod względem ubioru. Na szczęście dzisiaj jest wiele stylów i modeli, a liczba marek produkujących suknie ślubne jest już trudna do zliczenia. Jedno jest pewne - zawsze jest rzeczą znamienną noszenie stroju od znanego zagranicznego projektanta. Szczególnie popularne dziś są amerykańskie suknie ślubne. Projektanci ze Stanów Zjednoczonych mają specjalne podejście do wyboru stylu i szycia ubrań, a to jest odczuwalne już na pierwszy rzut oka w sukienkach ślubnych z Ameryki.

Suknie ślubne z USA: słynne amerykańskie marki

W USA, a także w Rosji i na Ukrainie, istnieje szereg producentów specjalizujących się w produkcji sukien ślubnych. Z reguły w tym przypadku wszystkie modele są typowe i nieinteresujące. Ale jeśli weźmiesz pod uwagę pracę amerykańskich projektantów sukni ślubnych, natychmiast poczuj rękę mistrza. Dziś w Stanach Zjednoczonych istnieje kilka wiodących firm o nazwach ogólnoświatowych:

  1. Vera Wang. Być może ta słynna projektantka stała się najbardziej znana nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Do strojów Wiara Wong typowe są nowoczesne klasyczne sylwetki klasyczne i umiejętna dekoracja z kokardkami, haftami i koronkami. W swoich kolekcjach projektant eksperymentował z kolorem, a często tradycyjna biel zastępuje beż, terakotę, koral, a czasem nawet czerń.
  2. Monique lhuillier. Styl słynnej marki - sukienki o wykwintnych sylwetkach, podkreślające figurę. Projektant używa wielu koronek i organzy w strojach. Monique propaguje obraz współczesnej księżniczki.
  3. Badgley Mischka. Kolekcje projektantów odznaczają się lakoniczną opływową sylwetką, brak barokowej obfitości i nagromadzenie elementów dekoracyjnych. Takie stroje spodoba się kobietom, które cenią sobie wygodę, ale poświęcają się elegancją.
Amerykańskie suknie ślubne 1Amerykańskie suknie ślubne 2Amerykańskie suknie ślubne 3
Amerykańskie suknie ślubne 4Amerykańskie suknie ślubne 5Amerykańskie suknie ślubne 6
Amerykańskie suknie ślubne 7Amerykańskie suknie ślubne 8Amerykańskie suknie ślubne 9